Zombie Exodus: Safe Haven Full İndir Oyun indir

Zombie Exodus: Güvenli Haven Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zombie Exodus: Safe Haven - Zombiler, Apocalypse'nin şafağında tekrar yükseliyor! Smash-hit Zombie Exodus'a kadar bu yoldaşta, toplumun çöküşünün ilk günlerinden kurtulabilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: barındırılan oyunlar

Yayıncı: Hosted Games

sürüm tarihi: 28 Ekim, 2016

tür: rpg, macera, metin tabanlı

Zombiler, kıyamet şafağında tekrar yükseliyor! Smash-hit Zombie Exodus'a bu yoldaşta, zombi salgınının ilk birkaç gününden ölü artış, toplum çöktü ve hayatta kalmak için yaşayan mücadelede hayatta kalabilir misin?

Zombie Exodus: Safe Haven, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Jim Dattilo tarafından heyecan verici interaktif sağkalım korkusu romanı bir dizidir. Tamamen metin tabanlı-animasyon veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

ZETA virüsü yayıldığı gibi, çeşitli meslekler, arka planlar, özel zorluklar ve çeşitli meslekler, arka planlar, özel zorluklar ve becerileri kullanarak bir karakteri özelleştirin. Survivorlara yardım etmek için mahalleleri arayarak onurlu bir asker olacak mısın? Yoksa ihtiyaç duyulan sarf malzemeleri için başkalarını gören ve soyunan acımasız bir haydut olacak mısın? Paranoid hacker, psikopatik con sanatçısı, pragmatik bilim adamı ya da idealist genç nasıl? Düzinelerce seçenek, seçiminizin karakterini oynamanıza izin verir.

Anahtar fetürleri: Erkek veya dişi, eşcinsel, düz, bi veya aseksüel olarak oynayın. On dokuz arka planlar / asker, genç, profesyonel güreşçi, banka soyguncusu ve doktor dahil olmak üzere meslekler. Veya kendi özel sınıfınızı oluşturun. Gizli, değişimli silahlar, süpürme ve hayatta kalma gibi onsekiz farklı kıyamet becerilerinizi seçin. Her bölümden sonra becerilerinizi seviyelendirin ve karakterinizi tamamlamak için hobilerden birini seçin. Survivorunuz için isteğe bağlı zorlukları seçin. Bağımlı bir çocuğa veya evcil hayvanla ilgilenmek veya bir fobi, zorlama, bağımlılık veya acı ile ilgilenmek. Her biri kendi kişilikleri, motivasyonları, arzuları ve kusurları olan diğer hayatta kalanları tanışın. Hatta tanıştığınızlarla birlikte romantik ilişkiler kurar.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
245
TELİF HAKKI İHLALİ