Zombie Grinder Full İndir (Early Access) Oyun indir

zombi öğütücü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zombie Öğütücü - bir çapraz platform, kooperatif, çok oyunculu, zombi ölüm-fest. Birçok farklı harita, oyun modu ve düşmanları aracılığıyla katlediniz - tonlarca silah ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: twindrills

Publisher: twindrills

sürüm tarihi: 16 Ekim, 2015

tür: eylem, macera, rpg

Zombie değirmeni, hem yerel hem de çevrimiçi arkadaşlarla zevk almak için çeşitli farklı oyun modlarına sahip çok oyunculu bir oyundur. Birçok farklı harita, oyun modu ve düşmanlar arasında yolunuzu katletebilirsiniz - tonlarca silah ve kişiselleştirme seçeneği ile!

İşbirliği

Hem yerel paylaşılan ekranı (PVP modlarında), çevrimiçi kümes, hem de her ikisini de karıştırma kabiliyetini bile destekler - birden fazla yerel oyuncuyu çevrimiçi oyunlara getirmek!

Destek, küresel topluluk genelinde oyun içi sohbet, işbirliği yapmak ve daha kolay eşleşen maçları ayarlamak için yerel topluluk genelinde sohbet, yerel sohbet ve sesli sohbet için kullanılabilir!

Silahlar ve amp; Özelleştirme

Oyun, oyun içi bulmak için sürekli gelişen bir eşyaların istikrarlı bir şekilde varlığını içerir ve envanterinize ekleyin! Bireysel görünüm ve yükleme karakterlerinizin her birini değiştirmek için size seçenek vermek. Oyuna getirmeniz için nadir randomize istatistikleri olan nadir görülen bazı buhar envanterleri bile var!

Bu eşyaların kararlı, birçok eğlenceli ve egzotik silah içermektedir - otomatik taretlerden roket-promasyona göre her şey!

Beceriler

Oyunu ne kadar uzun süre oynarsanız, karakterlerinizi daha fazla deneyimleyin ve daha fazla seviyeye çıkınca! Tesviye Yukarı, size düşman üzerinde bir kenarı vermek için oyunlar sırasında etkinleştirebileceğiniz pasif veya aktif becerileri veren beceri ağacının parçalarının kilidini açmanıza olanak sağlar!

Oyun modları

Daha Fazla Farklı Mod uygulanır, daha fazla çalışılır! PVE için bu gibi modları içerir: dalga tabanlı oyun modları ve objektif modlar gibi. PVP, Ortak DeathMatch Style Modları, CTF, TDM, DM, Gun oyunu vb. Sağlanırken.

Bu yeterli değilse, usule ilişkin oyun haritalarını oluşturan birçok haydut benzeri oyun modu sunuyoruz! Oyuna daha fazla uzun ömür sağlamak!

Çeşitli oyun modları, oyunda ne kadar harika olduğunu göstermek için küresel sıralama sağlar!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Çift çekirdekli 2.4GHz işlemci Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Destekleyici Shader Model 2.1 ve AMP; OpenGL 2.1, en az 512 MB gram ile. Depolama: 512 MB Mevcut alan Ses kartı: standart Ek notlar: 60 fps
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
172
TELİF HAKKI İHLALİ