Zvezda Full İndir Oyun indir

zvezda full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zvezda - 3D Uzay Simülasyonu. Uzay savaşçılarınızı dış alanda ayarlanmış yoğun kampanyada uçurun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ivan bolcina

Publisher: ivan bolcina

sürüm tarihi: 22 Nis, 2019

Tür: İşlem, Simülasyon, Sci-Fi

Zvezda, 3B uzay savaş simülasyonudur. Kanat Komutanı, Freespace, X-Wing ... gibi oyunlardan ilham alır.

Plazma silahları ve füzelerle tamamen silahlı olan küçük ama yıkıcı bir uzay gemisi olan bir uzay savaşçısı pilotusun. Taşıyıcınız, Zvezda, düşman çizgilerinin arkasından kesilir ve on misyon, siz ve ekibiniz acımasız düşmana geri dönmeye çalışırsınız.

Görevler, taşıyıcınızı, uçan keşif misyonlarını uçurur ve düşman sermaye gemilerini yok etmekten oluşur.

Tipik görev, misyon hakkında bilgi edineceğiniz brifing ile başlar. Taşıyıcıdan çıkaracağınızdan daha sonra yol noktasından yol noktasına kadar gezinir (hiper atlama). Her yöne noktada, düşmanın varlığını temizlemeniz ve sermaye gemilerimizi savunmanız beklenir. Tipik olarak, bir grup kanatçı ile uçacaksınız.

Oyunlar bir joystick ile oynanacak en iyisidir, çünkü oyun oldukça talepkar, en azından yüksek zorluk çekiyor. Joystick oyun içine çok eğlenceli ekler. Ticaret, bina ya da strateji üzerinde uçan ve mücadele etmeyi vurgulayan kesinlikle tek bir oyuncudur.

Anahtar fetürleri: M- füze Sol Ctrl - Guns J - atlama C - İletişim T - hedef düşmanı F - Hedef Dostu W, s - gaz kelebeği (veya joystick gaz) Sekme - Turbo (veya fare tekerleği veya joystick gaz) Ok tuşları - Döndür (veya fare veya joystick) Boşluk - Hedefin Merkezi

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: i5 Bellek: 8000 MB RAM Grafikler: NVIDIA 750TI Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: En iyi joystick ile oynanan

Önerilen: Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
182
TELİF HAKKI İHLALİ