Zwei: The Arges Adventure Full İndir (v1.08) Oyun indir

Zwei: Arges macera full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zwei: Arges Adventure - Filtresiz Fashionista Pipiro ve Poindextrous Pokkle Pokkle, sıradan küçük burglarında sıradan bir güne bakan sıradan adım kardeşleri ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nihon Falcom

Publisher: Xseed Games, Marvelous USA, Inc.

sürüm tarihi: 24 Oca, 2018

tür: eylem, rpg, anime

POKKLE ve PIPIRO, HO-HUM'NİN KAVRAMI KİŞİSİNİN HO-HUM KÖYÜ KÖYÜNDE OLDUĞUNDAN KABUL EDİLDİ. Pokkle, korkunç püf noktaları yapmayı ve funları için bir kuyruk takıyor ve Pipiro şık kıyafetler satın almayı seviyor ve hiçbir filtresi yok. Birlikte, ilginç bir şey olmadığı uykulu küçük burglarında huzurlu, monoton bir varlık gibi görünen şeyleri önemsiyorlar.

Yine de bir şey yapana kadar! Gizemli bir maskeli figür bir gece ortaya çıkıyor ve yerel tapınaktan altı kutsal put çalıyor. İlaçlanan "Arges" başkanları "iadeleri, iadeleri için ağır bir ödül ve" cesur "ikilimiz, onları bulma şansına atlar - Glory için Pokkle ve Pipiro'nun nakit paralar için kesinlikle.

Yolculukları, onları topraklardaki her son kuyuya ve huysuzluğa götürecek ve çok çeşitli arkadaşlar ve düşmanlarla yüzleşmeye yol açacak, her biri sonuncusundan daha fazla gülünç, eski bir "şeytan lordunu" açığa çıkarmak için bir uğursuz bir arsa olarak ve 500 yıllık tarihin değeri odaklanıyor. Sınırlı yetenekleri olan iki kişilik iki yaşındadır ve neredeyse hiç sosyal beceriye sahip değil mi? Ya da sadece hemen hemen berbat?

Japonya'da sadece zwei olarak serbest bırakıldı !!, Zwei: Arges macerası daha önce yayımlanan Nihon Falcom Action RPG ZWEI'sine yönelik doğrudan seleftir: Popüler YS'nin yaratıcılarından ve kahramanlar franchises'in efsanelerinden Ilvard isyancısı.

Bulutlar arasında yüzen gizemli bir "düşük fantezi" adasında yer alan tamamen bağımsız bir hikaye, Zwei: Arges macerası, isteğe bağlı içeriğin ve kilitlenebilir olmayanlar, oyuncu tanımlı, klasik tarzda bir aksiyon odaklı 2D zindan paletli olarak oynuyor. Eşsiz bir gıda tabanlı deneyim sistemi ile meydan okuyun ve türdeki diğer girişlerden ayrı olarak ayarlanmasına yardımcı olan yanaktaki bir dil-yanak mizah tarzında. Yıllar boyunca Japonya'daki birkaç farklı platformda yayınlanmasına rağmen, bu ilk kez resmi olarak İngilizce olarak piyasaya sürüldüğü ve oyunun en çok özel versiyonudur.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: 2GHz Tek Çekirdekli CPU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 128 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C ile uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded

megaup

megaup

google

google

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
126
TELİF HAKKI İHLALİ