Alluna and Brie Full İndir Oyun indir

aluna ve brie full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alluna ve Brie - sadece görsel bir romanın daha fazlası, ALUNA ve BRIE Axon City, Avustralya'da bir RPG Sosyal Sim. Arkadaşlarla takıl, istatistiklerinizi artırmak için yiyecek satın alın ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lacht Up Games, Frag Games

Yayıncı: Lachted Up Games

sürüm tarihi: 10 Nis, 2019

tür: rpg, çıplaklık

Aluna ve Brie, Max'in büyük büstü olaylarından sonra doğrudan sadakat bir hikayedir - bir Kaptan Nekorai hikayesi. Son zamanlarda sihirli bir şekilde peynirli sandviçleri ince havadan kurtulabilme yeteneğini kazanan spunky pembe saçlı bir kız olan Brie olarak oynayın. Herkes Brie'nin büyülü kız güçlerinin bir şaka olduğunu düşünüyor, ancak büyülü müdahale birimi, yardımına çaresizce ihtiyacı var.

Oyun, derinlemesine bir zaman yönetim sistemine sahiptir. Brie, moraline katkıda bulunan dört istatistik var ve Savaşta iyi performans göstermek istiyorsanız, doğru ve çok boş zamanları olduğundan emin olmanız gerekir. Oyunun her bir bölümü bir ay boyunca gerçekleşir ve zindanı zamanında temizlemek istiyorsanız akıllıca seçmeniz gerekir. Kartlarınızı doğru oynarsanız, on farklı sevgi çıkarlarından biriyle bir ilişki izleyebiliyor olabilirsiniz.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Patronları keşfetmek için patronları keşfetmek ve korkutmak için her biri benzersiz zindanlara sahip beş büyük bölüm. Stratejik dönüş tabanlı savaş. Her biri kendi becerileri ve güçlü yönleriyle, her biri kendi becerileri ve güçlü yönleriyle bir kadrodan bir ekip seçin ve kırk benzersiz düşman tipleri. Altmış benzersiz karakterlerin bir atışı ve brie giymek için bir düzine saçma kıyafet. Bir korsan, bir ahtapot kız ve alev elemanı güçleri olan busty bir polis memuru dahil olmak üzere on farklı aşk ilgisi. Axon City'yi ilk kez keşfedin! Axon City, satın almak için altı bölge ve iki düzineden fazla farklı mağaza bulunmaktadır. Mağaza ve aktiviteleri değiştiren bir gündüz / gece ve hava durumu döngüsü bile var. GameCore'unuzdaki Minigame InsectiVirus'u toplama ve mücadele eden böcekleri oynayın veya hangi mağazanın satış yaptığını öğrenmek için Max Kalp Dakikası Haber Programını izleyin. Her oynamayı izlemek için yeni bir bölüm var!

Minimum: OS: Windows 7 ev İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.2GHz Bellek: 4 GB RAM Grafik: ATI Hareketliliği Radeon HD 4650 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
194
TELİF HAKKI İHLALİ