Baskhead Full İndir Oyun indir

Baskhead full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Baskhead - Daha önce hiç oynamadığın gibi basketbol oynayın! Bu sefer oyuncusu değil, hatta top değilsin - kasnaklarsın. Toplar kafanda uçacak (kelimenin tam anlamıyla). ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: vrlines

Publisher: vrlines

sürüm tarihi: 19 Tem 2016

tür: casual, eylem, vr

Daha önce hiç oynamadığınız gibi basketbol oynayın!

Bu sefer oyuncu değil, hatta top - kasnaklarsın. Toplar kafanda uçacak (kelimenin tam anlamıyla). Amacınız hepsini, ritimde ve beceri ile yakalamak!

Baskhead oynamak için eğlencelidir ... ve hatta izlemek için daha komik!

Crazy Combo'yu inşa edin, gelecekteki başarıların kilidini açın ve amigo kızların, Uluslararası Baskhead Leaderboard'taki yolunuza tırmanırken dans ederken izleyin.

dört oyun modu arasında seçim yapın:

Anahtar fetürleri: Arcade: 45 saniye içinde olabildiğince çok puan kazanın - artışlarla ve kombinasyonlarla. Ultimate: Miss'lere izin verilmez! Konsantrasyon anahtardır. Hayatta kalma: Saatin karşısında oyna - Her top size değerli saniye kurtarır. Etkileri dikkat et! Multiplayer: Aynı VR kulaklığında 9 arkadaşımla rekabet edin. En iyi Baskheadball oyuncusu kim olduğunu öğrenin!

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5 4590 veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 290 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
140
TELİF HAKKI İHLALİ