Beans: The Coffee Shop Simulator Full İndir Oyun indir

fasulye: kahve dükkanı simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fasulye: Kahve Dükkanı Simülatörü - Fasulye, kasvetli püf noktaları, kahve, chiptunes ve gizem ile dolu bir kahve dükkanı koşan hipsters hakkında bir Sardonik 'Tycoon' simülasyon oyunudur!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Whitethorn Digital

Publisher: Whitethorn Digital

sürüm tarihi: 30 Haz, 2017

tür: simülasyon, gündelik, yönetim

Bu glib aktivite yönetimi kaçışını oluşturmak için yorulmadan çalıştık: veya g.a.m.e. kısaca. Hızlı bir şekilde! Bu küçük ıslak kaya üzerindeki kısa sınırlı varlığınızdan önce güneşin etrafında hurtling bu G.A.M.E.'yu oynayarak kendiniz için yeni bir anlam bulabilirsiniz. Ya da en azından bir süre biraz eğlenin ve kendi ölümlerinizin hayaletini yaklaşık beş saat "parlatılmış" simülasyon "eğlenceli" ile kovalayın.

Rüyayı Yaşayın!

Kendi kahve dükkanınızı oluşturun ve bir franchise için büyütün! Markanız, lüks bir dükkanda overpriced fantezi kahve satacak mı, yoksa rahatça ikinci el mobilyalarla çevrili organik ücretsiz donutlar sunacak mı? Her şey sana bağlı! Markanızı özelleştirin ve oluşturun ve büyük liglere kadar her şeyi alın!

Deney ve Kilidini Aç!

Müşterilerin istediklerini bilmediği 200'den fazla içki ve yiyecek tarifini bulmak için malzemeleri oluşturun ve birleştirin. Bağelcino gibi tomurcuk abominasyonlarını tatmak için bir espresso kadar basit bir şeyden! Kafein yakıtlı bir dayanıklılık maçındaki patronlarınızın midelerine karşı hayal gücünüzdür.

Anahtar fetürleri: Kahve Dükkanı Simülasyon Eğlence! Bir restoranı kadar ya da istediğiniz kadar çığlık atıyor! 200'den fazla mobilya ve dekortan fazla bir araya gelin, sen çılgın iç dekoratör, sen. Kiralık, Tren ve daha sonra çalışanları kötüye kullanma! İnsanlara düzeltmelerini sağlamak için 50'den fazla kafein pompalama cihazına yatırım yapın! Deney ve araştırma, iştahınızı uyandıracak veya midenizi çevirecek! Etkinlikleri barındırır ve çalışanlarınızın akıl sağlığını her geçen anı uzaklaştırın! Yeni stratejik yerlerde yeni mağazalar açarak markanızı oluşturun! Açgözlülük, ihanet, cinayet, itfa ve her şeyden önce eğlenceli bir hikaye izleyin!

Minimum: OS: Windows XP Service Pack 3 veya daha iyi İşlemci: 1 GHz işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL Desteklenen Grafik Adaptörü Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 64-bit veya daha yeni Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA veya AMD en az 512MB VRAM ve OpenGL 2.0+ ile Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 750 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
161
TELİF HAKKI İHLALİ