Belladonna Full İndir Oyun indir

Belladonna full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Belladonna, Gotik bir macera oyunu, bükülmüş ve karanlık. Terk edilmiş bir laboratuvarda ölülerden yükselen cesed bir kızın rolünü üstlenin ve gizemleri çözün ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: NeckBolt

Publisher: Black Shell Media

sürüm tarihi: 27 Şub, 2015

tür: macera, nokta ve amp; Tıklayın, Korku

Belladonna, Gotik bir macera oyunu, bükülmüş ve karanlık. Terk edilmiş bir laboratuvarda ölülerden yükselen ceset bir kızın rolünü üstlenin ve gizemleri kendi ölümünüz ve reanimasyonunuzla çözün.

Genç çocuklarının ölümünden sonra, Doktor Wolfram Von Trauerschloss ve karısı Belladonna trajedi ile başa çıkmak için ayrıldı, ancak mümkün. Doktor, hayatını ölüm arayışına ayırarak karanlık bir saplantı başlattı. Çılgınlık yayılmaları ve Belladonna yakında umutsuzluğa sürükleniyor, ancak ölüler ölülerin hayata geri getirildiği ve yaşamın güvenilmemesi gerektiği gibi şaşırtıcı dönüşler.

Oyun, kötü adamların ve kahramanların, ahlaki değer sistemlerinin ve farklı korkuların rolü gibi çeşitli temaları araştırıyor. Bu bir nokta ve tıklama macerasıdır ve sizden Mary Shelley'nin romanı, Frankenstein veya Modern Prometheus tarafından tarzında ilham alan daha uzun metinleri okumanızı isteyecek. Bu oyun, Hollywood Korku Flick'in korkutucu olduğu yolda korkutucu değildir, ancak kesinlikle çocuğun oyunudur. Hikaye, yaşam ve ölümün ötesinde ürkütücü bir yere girer ve sizi kayanın olmayan yaratıkların ve dünya görüşlerinin aklına sokar.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 Bellek: 512 MB RAM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
208
TELİF HAKKI İHLALİ