“BUTTS: The VR Experience” Full İndir Oyun indir

"Butts: VR deneyimi" full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. "Butts: VR Deneyimi" - ve amp; Option; Butts: VR Deneyimi ve AMP; Gerçekten özgür olmanın ne anlama geldiğini sevgi, güven ve öğrenme hakkında animasyonlu bir VR ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Tyler Hurd

Publisher: Tyler Hurd

Çıkış tarihi: 3 Şub, 2016

tür: casual, vr, çıplaklık

Bu sadece bir VR, arkadaşlar

"Butts: VR deneyimi" "aşk, güven ve gerçekten özgür olmanın ne demek olduğunu öğrenmek için animasyonlu bir VR. En son VR teknolojisi ile kendini yepyeni parlak ve renkli bir mutluluk ve heyecan dünyasına taşıyabilir ve yol boyunca bazı arkadaşlar edin. "Butts: VR deneyimi" sizi güldürür, ağlatır, sizi düşünülemez mutlulukla doldurun ve sizi uzun zamandır unuttuğunuz harikası gibi o masum çocuğun o masum yerini iade edin.

Resmi seçimi - Cannes Gelecek - 2016

Resmi Seçimi - Kaleidoscope World Tour - 2016

Resmi seçimi - Kaleidoscope Kuzey Amerika Turu - 2015

"En yenilikçi" aday gösterildi - Proto Ödülleri - 2014

Önerilen görüntüleme:

Oyun alanınızın ortasındaki yere oturun. Kontrol cihazı gerekmez.

Animasyon yapmak ve desteklemek ve VR, bir birey için çok zaman alıcıdır. Lütfen sanatçıyı 0,99 dolara katkıda bulunarak desteklemeye yardımcı olun. Sadece bir dolar, siz çocuklar. Biliyor musun, bir kola üzerinde bundan daha fazla harcadığın zaman gibi, ve sonra bütün kola içmiyorsun ... Koka maliyetinin ne kadar olduğunu şikayet ediyor musun? Bu kola için harcadığınız çok üzücü bir para miktarı mı?

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Hızlı olanlardan biri Bellek: 100 MB RAM Grafikler: Wicked Grafik İşleme Birimi Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: Whee!
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
176
TELİF HAKKI İHLALİ