Caveman Stories Full İndir Oyun indir

mağara adamı hikayeleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Caveman Hikayeleri - Caveman Hikayeleri'nde, bir buz çağı başında bir mağara adamı kontrol edersiniz, kabilesinden kayboldu ve şimdi hayatta kalmak ve eve dönüş yolunu bulmak için savaşmalıyım ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Uniday Studio

Publisher: Uniday Studio

Çıkış tarihi: 23 Kas, 2018

tür: eylem, gündelik, macera, strateji

Caveman hikayelerinde, bir buz çağı başında bir mağara adamı, kabilesinden kaybolduğu ve şimdi hayatta kalmak ve eve dönüş yolunu bulmak için savaşmalıyız. Bu macerayı kaçırmak istemeyeceksiniz!

Bir şey, dünyanın soğuk olmasına ve "beyaz kir" ile kaplanmasına neden oluyor. Bizim için, karda tanımak ve hayatta kalmak kolaydır, ancak bunu daha önce hiç yaşamamış olmayanlar için, büyük bir zorluk olabilir!

Bilinmeyenleri keşfedin

Oyunun topraklarında neler olup bittiğini keşfetmek için gizemli bir şekilde büyük yerleri keşfedin. Bilinmeyen binalar ve semboller korkusuz mağara adamı sürpriz.

Düşmanlarınızı yenmenin bir yolunu bul

Caveman hikayelerinde, her bir düşman türü mağlup edilecek farklı bir strateji gerektirir, bu da çok basit veya çok karmaşık olabilir. Onları yenmek için erişiminizin içinde ne olduğunu kullanın!

Bazı odunları toplayın ve hayatta kalmak için inşa edin!

Anahtar fetürleri: Şaşırtıcı 3d el boyalı grafikler! Bazı strateji ve beceri gerektiren ilginç savaşlar. Paskalya yumurtaları haritanın her yerine! ? Enigmas çözülmesi için. Yapı sistemi (işçiliği).

Minimum: OS: Windows 7 veya Üstün İşlemci: Intel Core i3 veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: GTX 640 veya Üstün Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Yok

Önerilen: OS: Windows 7 veya Üstün İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 960 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: Yok
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
242
TELİF HAKKI İHLALİ