Civil War: 1865 Full İndir Oyun indir

İç Savaş: 1865 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İç Savaş: 1865 - Columbia ve Charleston'dan sonra, Güney Carolina'dan sonra, 1865'in başlarında, Jefferson Davis, Yüce Komutanlığı veya Orduyu genel olarak verdi.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hexwar games

Publisher: hexwar games

Çıkış tarihi: 7 Nis, 2017

Tür: strateji

Columbia ve Charleston, Güney Carolina'dan sonra, 1865'in başlarında, Jefferson Davis, Jefferson Davis, Yüce Komutanlığı veya Orduyu Genel Lee'ye verdi. Bu, North Carolina, Fayetteville, Bentonville, Goldsboro ve Raleigh'u Nisan ayının ortalarında yakalayarak, North Carolina'ya basan birlik ordularını durduramadı.

Petersburg ve Richmond Union Kuşatması tarafından bitkin, Lee'nin kuvvetleri, 25 Mart'ta Fort Stedman'a direniş, saldıran ve yakalayan son bir deneme yaptı. Ancak, Hızlı bir karşı saldırı zaferi tersine çevirdi, ancak Sonunda Richmond'u boşalttı. Gelecek hafta çoğu için, Birlik Ordusu, Appomattox Nehri boyunca konfederasyonları takip etti, kaçış şansını tüketiyor. 9 Nisan'da Appomattox Court House'da Lee'nin teslimini kabul etti. Sherman, Johnston'un 26 Nisan'da North Carolina'daki Durham istasyonunda teslim olduğunu kabul etti, nihayet Amerikan İç Savaşı'na ve Amerika Birleşik Devletleri'nde kölelikte.

Anahtar fetürleri: 7 Misyon Eğitimi Kampanyası 5 Misyon Alacakaranlık Kampanyası, Savaşlar dahil: Fort Fisher Monroe's Crossroads Averasboro Bentonville Fort Stedman 8 Misyon çözünme kampanyası, savaşlar dahil: Lewis Çiftliği Beyaz meşe yolu Selma Sutherland istasyonu Namozine Kilisesi 1 Richmond'tan bir çıkışa dayanan 1 isteğe bağlı varsayımsal misyon! Birlik ya da Konfederasyon olarak öğretici görevleri oynayın. 8 Eşsiz İç Savaş Birimleri: SmoothBore Muskets ile piyade. Tüfekli tüfekler ile piyade. Topçu. Generaller. Sökülmüş ve süvari monte edilmiş. Değiştirilebilir birim oluşumları ve taktikleri. Generaller, moralleri artırmak için birimlere ekleyebilir. Daha yetenekli kıdemli üniteler ve güvenilmez ham birimler.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM

Önerilen: Grafikler: 256 MB veya daha fazla VRAM ile ayrık grafikler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
188
TELİF HAKKI İHLALİ