Clad in Iron: Sakhalin 1904 Full İndir Oyun indir

Demir'de kaplı: Sakhalin 1904 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Demir'de Kaplı: Sakhalin 1904 - Filosunuzu ve Ordunuzu Yönetin, Düşmanın Filosunu Avla, Zayıf Çekirdeklerinizi Korunan Bağlantı Noktalarınızı Gizle Gizle Korunan Bağlantı Noktalarınızı Gizleyin, Düşman Ticaretini Abluklandırın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: totem oyunları

Publisher: totem games

sürüm tarihi: 4 Kas, 2018

tür: strateji, simülasyon

Demir'de kaplı: Sakhalin 1904, döndürülmüş bir dijital kurulu stratejisinin ve gerçek zamanlı bir simülasyonun birleştirildiği Rus-Japon Savaş Tarihi Deniz Oyunu'dur.

Tarihsel olaylar:

19. yüzyılda, Rusya ve Japonya, Okhotsk Denizi kıyılarındaki vahşi, ancak doğal kaynakları zengin hale getirmeye başladı. 1875'e kadar Hokkaido adası ve Küril Adaları'nun Japon yönetimi altındaydı ve Sakhalin Adası ve Kamçatka Yarımadası'nın Rus İmparatorluğu'nun bir parçasıydı.

1904'ün başlarında, Japonya ve Rusya Uzak Doğu'da egemenlik için bir savaş başlattı. Bu savaştaki ana olaylar Mançurya'da ve Port Arthur şehrinde Çin'deki Rus deniz üssünün etrafında gerçekleşti. Ama Okhotsk denizinde bile, rakipler savaşmaya hazırdı.

Rusya, Sakhalin adasını Japon işgalinden koruyabilecek mi? Japonya Kurile Adaları'nu kaybetecek mi? Sadece sana bağlı!

Gameplay Açıklama:

Filosunuzu ve ordunuzu yönetin, düşmanın filosunu avlayarak, güçlendirmeler kazanana kadar, zayıflamalarınızı, düşman ticaret yollarını, amfibi saldırıları ve liman siegeslerini engelleyene kadar, Denizlerin Denizlere Dairelere Hakimiyet Mücadelesi - Bu eylemlerin demirdeki kaplamada mümkündür: Sakhalin 1904.

Gerçek Zamanlı Taktik Savaş (Simülasyon) modu, gerçekçi gemi modellerini ve özelliklerini ve gelişmiş balistik ve silah modellerini kullanarak oluşumları ve yönetimi ile savaşlar ve filo gruplarını kurmanıza olanak sağlar. Gemilerinizi seçin, mürettebatınızın deneyimini arttırın ve filozunuzu yüksek denizlere gönderin. Taktiksel bir gerçek zamanlı deniz simülasyonu oyunu olan savaşlarla mücadele ederken, bir savaş oluşumunu ve Demir ve buharın gücünü döndüren bir Denizcilik Strateji Modunda deneyimleyin.

Minimum: OS: Windows XP SP2 İşlemci: CPU Pentium 4 / Athlon 1.1 GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0C 512 MB ile uyumlu Depolama: 800 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 16-bit ile uyumlu

Önerilen: OS: Microsoft Windows 7/8/10 İşlemci: CPU Pentium 4 / Athlon 2,4 GHz Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0C 1024 MB ile uyumlu Depolama: 800 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 16-bit ile uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
191
TELİF HAKKI İHLALİ