Comanche Full İndir Oyun indir

comanche full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Comanche, yakın gelecekte ayarlanan modern bir helikopter atıcısıdır. Gelişen tek oyuncuya dalma ve küresel bir çatışmada bir fark yaratma seçeneğiniz var ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nukklear

Publisher: THQ Nordic

Çıkış tarihi: 12 Mar, 2020

tür: simülasyon, eylem

Güçlü Comanche Helikopterlerini yoğun ve heyecan verici köpek dövüşlerinde emredin!

Gelişen SinglePlayer kampanyasına girin ve küresel oranlarda çatışmalarda bir fark yaratın veya patlayıcı ekibine dayalı çok oyunculu modlarda dünyanın her yerinden diğer Comanche oyuncularıyla rekabet edin. Bir Dizge Comanche ve Drone yapılandırmalarından birini seçin ve güçlü yönlerini taktiksel avantajınıza kullanın. Yeni bir köpek dövüşü ve gizli drone civarında büyük çeyreklik bir çağını yaşayın.

İran'ın (insansız hava aracının) cyberwarfare ile saldırdığı ve yakalandığı İran-ABD RQ170 olayından sonra, ABD Ordusu, özel operasyonlar için RAH-66 helikopter programının gelişimini gizlice canlandırdı. Amaç, yüksek riskli ortamlarda çalışmak için Untalamaz ve dağlık araziler için çok manevra yapılabilir, oldukça gelişmiş bir gizli savaş makinesi geliştirmekti. Program tam bir başarıdı ve Comanche özel birimleri misyonlarında durdurulamaz görünüyordu.

Ama sonra, planlar bir Whistleblower web sitesi aracılığıyla sızdığında, her grup ve gücü karşılayabilecek her grup ve güç, Toucanche'yi kendi amaçları için inşa etti ve değiştirdi. Bununla, yeni bir helikopter savaşı dönemi başladı.

araç ve yakın çeyrekler bir içinde mücadele

Yüksek teknoloji açılışınızı havadan havaya çıkan dogfights içine çevirin. Dronunuza sorunsuz bir şekilde geçin ve hackleri başlatmak veya kovmak için binalar ve tünel sistemleri içindeki yakın çeyrek savaşa girin.

SinglePlayer görevleri

İstediğin, alacaksın! Popüler Talep Archanche nedeniyle gelişen bir tek oyunculu modu içerecektir. Erken erişim sırasında küresel bir ölçekte uzanacak olan ilk çatışma yoluyla kendinizle mücadele etme becerilerinizi kullanın (gelecek daha fazla görev).

Çok oyunculu modlar

Farklı Squad tabanlı çok oyunculu modlarda yeteneklerinizi gösterin!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 10 İşlemci: Intel Core I5-7200U veya AMD eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX960 veya AMD eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 35 GB Mevcut alan Ek notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. Değişikliklere tabi olan tüm özellikler

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 10 İşlemci: Intel Core i7 7700 veya AMD eşdeğeri Bellek: 16 GB RAM Grafikler: GeForce GTX1060 veya AMD eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 35 GB Mevcut alan Ek notlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. Değişikliklere tabi olan tüm özellikler
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
247
TELİF HAKKI İHLALİ