CYPEST Underground Full İndir Oyun indir

Cypest yeraltı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kypest Yeraltı - Bir Bilgisayar Virüsü olarak, çeşitli sunuculara sızıyorsunuz ve CPU'ya ulaşmak için savunma sistemlerinden kaçınıyorsunuz. Gizli dosyaları ve klasörleri toparlamak için ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: yerçekimi sanatı

Yayıncı: yerçekimi sanatı

sürüm tarihi: 18 Aralık, 2018

tür: eylem, gündelik

Özel bir hacker oyunu! Bir bilgisayar virüsü olarak, çeşitli sunuculara sızıyorsunuz ve CPU'ya ulaşmak için savunma sistemlerinden kaçınıyorsunuz. Bu bir yarış rekabeti gibi. Her ilerleme sizi puan alır. Her seviye için en iyi puanınız çevrimiçi bir yüksek skor listesine kaydedilecektir.

Yüksek skor listesi 7 kıta, 26 bölgeye ve 216 ülkeye ayrılmıştır. Sıralamanızı her zaman ilgili konum için görebilirsiniz. Kendi hedeflerinizi belirleyin! Ülkenizde, kıtada veya hatta dünya çapında en sevdiğiniz seviyede en iyisi olmak ister misiniz?

Her seviye için yüksek puanların yanı sıra Cypest de bir "Hacker-Olymp" var! Orada bir oyuncunun tüm puanlar, Universal Global HighScore listesi için toplandı. Oyun mekanices çocuk oyuncağıdır. Virüs otomatik olarak yukarı doğru uçuyor, klavyede veya Gamepad'a yalnızca sola veya sağa basmanız gerekir. Öğrenmesi kolay, usta zor. Oyunu bir bilgisayarda arkadaşınla oynayabilirsin. Her seviyede, puanınız için dört madalya da alabilirsiniz.

Cypest başlangıçta ücretsiz bir oyun olarak geliştirilmiştir ve hala oyunun web sitesinde ücretsiz olarak oynanabilir. Tarayıcıda ve Windows'ta çalışıyor. Yirmi ücretsiz seviye% 100 ücretsizdir.

Cypest Yeraltı, daha da gelişmedir. Toplam 52 seviyesine sahip yeni görevler var. Oyun şimdi daha yeni başlayanlar dostu, ancak deneyimli oyuncular da bir meydan okuma alacak. Madalya sistemi tamamen yeni. Yeni müzik var, iki oyuncu modu tamamen yeniden tasarlandı, yeni düşmanlar ve birçok küçük gelişmelerdi. Ücretsiz oynayabilir ve oyundan hoşlanıp beğenmediğini görebilirsiniz. Geniş bir demo gibidir.

Oyunun içindeki başarılarınızı yalnızca Cypest Web sayfasında da göremezsiniz. Ayrıca onları her sosyal ağda, güçlüksüz olarak paylaşabilirsiniz.

Cypest Yeraltı, buhar ekosistemine% 100 entegredir. Yeni bir hesap kaydetmeniz gerekmez. Başarılar ve diğer birçok şey olacak. Oyunun ilk başlangıcında konumunuzu ayarlamanız ve hemen oynatabilirsiniz. Freeware'den yüksek puanlar taşınamaz.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.6 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafik: GeForce GTX 560 Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ek notlar: OpenGL 3.2

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2.4 GHz dört çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 670M Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ek notlar: OpenGL 3.2
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
177
TELİF HAKKI İHLALİ