Deadly Blue Full İndir Oyun indir

Ölümcül Mavi Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Ölümcül Mavi, dünyanın, kötü yaratıklara karşı savaşacağınız tehlikelerle dolu bir yolculuktur, sevdiklerinize giderken farklı engellerin üstesinden gelin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ekmek oyunları

Publisher: ekmek oyunları

sürüm tarihi: 27 Mar, 2018

tür: eylem

"Ölümcül Mavi" de, sevginin gücüyle canlandırılmış tuvaletten plastik bir rozet için oynarsınız, ancak mutluluk kısa ömürlüdür ve kurnaz hamamböceği sevgilinizi kaçırdı. Şimdi, prensesinizi kurtarmak için düşmanlarla dolu farklı tehlikeli yerler aracılığıyla uzun bir yolunuz var.

Sümüklü böcek, zombiler, robotlar, punk hamamböceği ve büyük kötü patronlara karşı savaşmak için farklı silahlar kullanın.

Gizli yerleri bulmak için gözlerinizi açık tutun.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: 5 farklı yerde 25 seviye Silah çeşitliliği sert patronlar küçük oyunlar saklı Hazineler Stil ile kavga etmek için şık şapka ?

Minimum: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP veya daha sonra İşlemci: 3 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1 GB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
268
TELİF HAKKI İHLALİ