Deadly Curse: Insane Nightmare Full İndir Oyun indir

Ölümcül Curse: Deli NightMare Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Ölümcül Curse: Insane NightMare Edition sizi kontrol altında olduğunuz aksiyon dolu bir macera oyununun ortasına yerleştiriyor. Doktorların olduğu bir zihinsel hastaneye girersiniz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Elektrikli Eagle

Publisher: Electrical Eagle

sürüm tarihi: 9 Eki, 2018

tür: çıplaklık, eylem, macera, korku, atıcı

ölümcül lanetin yeni baskısı. En iyi korku oyunlarından biri !!! Ölümcül Curse: Insane NightMare Edition sizi kontrol altında olduğunuz aksiyon dolu bir macera oyununun ortasına yerleştiriyor. Doktorların daha önce hiç olmayan aksine hastalarda deney yaptıkları bir zihinsel hastaneye girersiniz. Bir rahip, bu hastalara yaptıkları şeyleri bilmeden doktorlara yardım etmek için burada.

Bir gün, hastalardan biri ona neler olduğunu anlatıyor. Dudaklarının hemşire tarafından gördüğünü gördü ve bu korkunç şeylerle uğraşmak zorunda kalan birkaç kişiden biri. Rahibe, onu kurtarmak için hastanede bir büyü yaptı ve buradaki fikri, büyünün, mürettebatın, hastaların katlanmaları gereken şeylerle uğraştığı noktaya kadar olan şeyleri tersine çevirir.

Güvenlik adamı ve hizmetçi, tüm bunları kabul etmedi, ancak dışarı çıkmak için hiçbir şekilde hastanenin içinde hapsoldukları. Polis hastaneye yakın olsa bile, kimse o tesise girip çıkamadı.

Ölümcül lanet, yukarıda belirtilen olaylardan 60 yıl sonra başlar ve ormanda kaybolan bir araştırmacının rolünü alırsınız ve bir Çorak Hastanesinde yabani otlardan uzak durmaya çalışır. Çok az, efsanevi lanetli hastanenin içinde olduğunu biliyor.

Gameplay:

A Hastaneyi keşfedersiniz, 60 yıl önce hizmetçi tarafından alınan 10 fotoğrafı bulmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca bu resimlerle anahtarı bulmanız gerekecektir. Ancak, hastane lanetlendi ve orada çok fazla hayalet ve düşman bulacaksınız. Silahınız da yok, bu yüzden tehlikeli durumlardan kaçındığınızdan emin olmalısınız.

Kalp atış hızınız 160 yaşından büyükse, öleceksiniz. Bu yüzden kalp atışı çok yüksek gitmeden önce düşmanları ortadan kaldırmanın bir yolunu bulmanız gerekir. Tek sahip olduğunuz bir acil durum kiti ve bir batarya. Bu araçlar sizi güvende tutacak kadar mı?

Ölümcül lanet oynarken birçok tehlikeli durumlarla başa çıkmanız gerekecek. Ama bu deneyimi ileriye doğru iterek ve oyundan daha önce hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getiren şey bu. Bu zihinsel kurumda 60 yıl önce hangi deneylerin yaşandığı şeyleri ortaya çıkarmaya çalışırken, bir çorak, perili hastaneyi keşfetmenin bir yoludur.

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: Intel® Core ™ I5-2500 @ 3.3 GHz / AMD FX-8320 @ 3.5 GHz Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: Intel® Core ™ I5-4670K @ 3.4 GHz / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz Bellek: 6 GB RAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
193
TELİF HAKKI İHLALİ