Death Rattle – Hell Unleashed Full İndir Oyun indir

Ölüm Çıngırak - Cehennem Unleashed Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölüm Çubuğu - Hell Unleashed - Hellion'ın ungodly kuvvetleri tarafından perişan bir ortaçağ dünyasında yer alan bir ilk kişi atıcı. Sen ölüm çıngırıyorsun - insanlığın son umudu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hizalı oyunlar

Publisher: hizalı games

Çıkış tarihi:

tür: korku, eylem, atıcı, kesmek ve eğik çizgi, hayatta kalma, rpg, açık dünya, macera

Sen ölüm çıngırtıcısın - insanlığın cehennemin kuvvetlerine karşı son umudu! Günahkarlar yerine cehenneme kahretsin, cehennem onlara geldi! Yaratıcının geride bıraktığı sonuçların sonucunda, geride kalanlar için ve siz seçilen - yetkiler ve hediyeler yüce verildi. Boğazımcı kötülüğü yenmek ve kalanları kurtarmak için yetenekler! Kefaret için son umudunuz olursunuz!

Gelgit'i Hellion'a zorlanan kötülere karşı çevirmek için savaştığınız 7-10 saatlik bir kampanyanın tadını çıkarın!

Kötü düşmanlarınızı yenmek için çok çeşitli saldırılar ve silah kullanın. Crossbow'un dört tür mühimmat var, dört ilahi büyü ve Hellion'u yok etmek için dört çeşit el bombası var! Her mühimmat ve silah türü düşmanlara değişen hasar görür.

İşçilik ve envanter yönetimi, ölüm çıngırtıdaki deneyimin iki büyük bileşenidir - cehennem serbest bırakıldı. Düşmanları ve dünyadaki çevresel nesneleri yok ettikçe yağmuru ve eşyalar düşecek. Bu düştü maddeleri sizinle savaşmak ya da yararlı bir şeyi zanaat etmek için toplayabilirsiniz.

Alternatif olarak, zanaat mühimmat, el bombası, iksir ve çok daha fazlası için bileşenler için güzel dünyayı arayabilirsiniz!

Hell, savaşa çok çeşitli şeytanlar ve şeytanlar sunar! Bu düşmanları yok etmek için ilahi hediyelerinizi ve silahlarınızı kullanın ve gelgiti Hellion'un kuvvetlerine dönüştürün!

Vanquish'ün her bir düşman, size geride kalan bir ruhun yanı sıra belirli bir deneyim sunar. Seviydiğiniz ve seçtiğiniz bir yeteneği geliştirmek için yeterli deneyim kazanın. Nihai savaşçı ve kötülük avcısı olmak için yeteneklerinizi yükseltin!

Her birinin farklı miktarlarda hasar olduğu ve ömür boyadığı ve etki alanı gibi başka bir etkiye sahip olduğu dört ilahi büyü arasından seçim yapın. Her büyü, kullanılmak üzere belirli bir Mana'ya maliyeti, karakterinizi yönlendirebilirsiniz, çeşitli oyun stilleri seçmenize izin verir.

büyülerin yükseltilmesi maliyeti değişken miktarda ruh, bunlar düşmanları öldürmekten ve daha sonra ölü düşmanın vücudundan onları toplamaktan elde edilir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I3-4340 veya AMD FX-6300 Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 560 veya Radeon HD 7850 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: NA

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I5-2500K veya AMD RYZEN R5 1600X Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1660 veya RADEON R9 390 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: NA
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
372
TELİF HAKKI İHLALİ