Decisive Campaigns: Barbarossa Full İndir Oyun indir

belirleyici kampanyalar: Barbarossa full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Belirleyici kampanyalar: Barbarossa - Gerçek bir operasyonel yapıyı emreder. Amacınıza ulaşmak için üç farklı tiyatroyu dengeleyebilir ve önceliklendirebilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: VR Designs

Publisher: Slitherine Ltd.

sürüm tarihi: 24 Kas, 2015

Tür: strateji

VR Designs, Tasarımcı Cameron Harris ile takviye edilmiştir, Wargaming Deneyim Bilgileri: Belirleyici Kampanyalar: Barbarossa.

Bu devrimci Doğu ön savaş karısı, 1941'de Sovyetler Birliği'nin Alman işgalini kapsar. Kararcı kampanyaların en son evrimini, derin anlatı, RPG tarzı insan yönetimi ve derinlemesine yarı randomize karar sistemleri ile en son evrimi karıştırıyor. .

Tam operasyonel komuttunuz.

Savaşın gelgitini çevirmek için doğru kararları verebilir misiniz?

Özellikler

Gerçek bir operasyonel yapıya komut verin. Hedefinize ulaşmak için üç farklı tiyatroyu dengeleyebilir ve önceliklendirebilir misiniz?

Neyin önemli olanlara odaklanın, bir mahkum olan AI'yı yenmek için neyin olmadığını ve kazanan bir stratejiyi çalıştırmayı göz ardı edeyin. Veya sapkın bir et beyni.

Anahtar fetürleri: Stratejinin ve siyasetin sıklıkla çatıştığı bir ortamda hem üst hem üstlerde hem de astlarla bir hiyerarşi içinde çalışabiliyor musunuz? Geliştirilen gerçekçi bir savaş motoru deneyimleyin ve uzun yıllar boyunca ve üç önceki üç oyundan iyi ayarlanmıştır. Yüzlerce değişkeni dikkate alan ve Doğu ön savaşı için optimize edilmiş olanı. Erkekleriniz için kış kıyafetleri ve ekipmanı almak için savaşın. Yakıt tahsisleri üzerinde Göring ile tartışın. Bireysel bölümlerinizi durumlarını bildirmek için sipariş edin. Her biri için elli farklı istatistik ve değerler izlenir. Lojistik boru hatlarınız olarak, sert sürüş panzer sütunlarınızın arkasındaki Rusya'nın genişliğinde, itme ve çevreler gibi gözle görülür şekilde gerilir. Geçici bir kapanmayı ne zaman sipariş vereceğinize karar verin ve ileri besleme tabanlarınızı öne doğru yerleştirin. Değerli kamyon sütunlarınızı ordunuz ve lokomotiflerinizin yıkanmalara, çarpışmalara, partizanlara, sinyallerin eksikliği, düşük kaliteli izler ve OstFront'u tipik donmuş su borularıyla başa çıkabileceğini umuyoruz. Luftwaffe'yi, her şeyin ters gittiğinde acil durum görevlerini uçurmasını emretin.

Minimum: OS: OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: 1.5 GHz işlemci veya eşdeğeri (oyunu daha yüksek çözünürlükte çalıştırmak daha fazla işlem gücü gerektirir.) Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Video / Grafik: 8MB Video Bellek Depolama: 424 MB Mevcut alan Ses kartı: Ses: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
143
TELİF HAKKI İHLALİ