Dragonfly Chronicles Full İndir Oyun indir

yusufçuk kronikleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dragonfly Chronicles, tek bir oyuncu için meydan okuma ve eğlence dolu 2D aksiyon-macera oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Marco Ayala Games

Publisher: Marco Antonio Ayala Virrueta

Çıkış tarihi: 10 Ağu, 2018

tür: eylem, macera

Dragonfly Chronicles, tek bir oyuncu için meydan okuma ve eğlence dolu 2D aksiyon-macera oyunudur. Eski okul 2D oyunlarından ilham alan ancak modern grafikler ve sesler, kontrolleri ve oyun mekaniği, oyuncuya büyük bir zorluk verir ve klasik çağın kontrollerine tanıdık hissettirir.

Babasına olanları bulma yolunda Batı olarak oynayın ve yusufçuk çeşitliliği nedir, her seviyede yolunuzu oluşturur, ölümcül düşmanları ve yaratıkları yok etmek için güçlü becerileri kullanın, daha fazla veri ortaya çıkarmak için farklı eşyalar bulun, Oyna Patlayan tesislerden kaçarken süper hızlı seviyelerde ve harika çizgi roman sinema cutscenes'in tadını çıkarın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz veya AMD Athlon 64 x2 6000+, 3.0Ghz veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 9600 GT veya AMD HD 3870 512 MB veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
194
TELİF HAKKI İHLALİ