DX-Ball 2: 20th Anniversary Edition Full İndir Oyun indir

DX-Ball 2: 20. Yıldönümü Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. DX-Ball 2: 20. Yıldönümü Sürümü - Breakout oyunlarının kralı, yüksek res levhaları, yeni power-up'lar, çevrimiçi liderlik tabloları, bir tahta .... olan özel bir 20. yıldönümü baskısına geri döndü.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: longbow games

Publisher: longbow games

sürüm tarihi: 21 Kas, 2018

tür: casual

5 milyondan fazla indirmeden sonra, Break-Out Oyunları Kralı, 20. bir Yıldönümü baskısında geri döndü. Seumas McNally'nin favorisine favori DX-Ball 2, klasik tuğla kıran eylemi ve 90'ların orijinalinin sonundaki eşsiz grafik stilini korurken modern PC'ler için yeniden ustalaştı.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Orijinal kurulu paketinden (AKA tam sürüm) 150 panoları artı tamamen yeni yıldönümü bandı ve geniş ekran varyantları. Yeni yüksek-res kurulu dokuları veya orijinal 90'ların grafiklerini istediğiniz zaman arasında geçiş yapın. 20 Klasik Power-UPS artı tamamen yeni yumruk kürek, yerçekimi topu, yıldırım ve daha fazlası! Yeni çevrimiçi lider tablolarla en iyi puanı için yarışın. Toplulukla özel tahtalar oluşturmak ve paylaşmak için düzenleme araçlarını ve tam atölye desteğini içerir. Ekstra puan ve başarılar için oyun içi takılar toplayın. Sadece orijinal özellikleri ve grafiklerle "Klasik" modunda oynayın.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Intel 3000 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 50 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
497
TELİF HAKKI İHLALİ