Ghostly Horizon Full İndir Oyun indir

Ghostly Horizon Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ghostly Horizon, yuvarlak gezegenlerde yoğun bir 3. şahıs büyü tekeridir. 30'dan fazla farklı büyüyle, tercihen arkadaşlarınızla birlikte çılgın savaşların tadını çıkarırsınız. Odak ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bit hemşire

Publisher: bit hemşire

Çıkış tarihi: 3 Nis, 2018

tür: eylem, macera

Ghostly Horizon, küresel dünyalarda yoğun bir 3. kişilik büyü tekeridir. Sevimli bir düşük poli ortamda, 30+ farklı büyü ile çılgın savaşların tadını çıkarırsınız, tercihen arkadaşlarınızla birlikte.

Odak, hem oyuncu-beceri hem de ekip çalışmasına hızlı turlarla birlikte yerleştirilir.

Takip edilecek bir hikaye yoktur ve oyunun amacı eğlenceli olmak ve daha iyi bir zorlukta farklı oyun modlarını yenmek için daha iyi bir oyuncu olmaktır!

ve kursun başlığının üst kısmına!

Gameplay

Ghostly Horizon, oyuncu-beceri ve işbirliğine odaklanan yoğun ve heyecan verici savaşlar sağlar.

Savaş tehlikeli hissediyor ve kazanan çizgileriniz hızlı bir şekilde tuvalete düşebilir.

Öyleyse bazı harika savaşlar için hazır olun ve debriyaj bu eğlenceli ve çılgın kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır

2 Ana Oyun Modu: Hem tek oyuncunun hem de 10 oyuncuya kadar olan CO-OP'de oynanabilecek istila ve hayatta kalma!

3 Küçük Oyun Modu: Battle Royale, Fethedeki ve Eğitim Arenası Ya Bedava ya da TeamBased PVP oynadığınız.

Küresel dünya

Ghostly Horizon'daki dünya, tamamen ücretsiz ve açık bir dolaşım olan yuvarlak (küresel) bir gezegendir. Oyuncu hareketi için sınır veya kısıtlama yoktur.

Gezegen, bir güneş ve iki aya sahip, çeşitli biyomlarla birlikte tam gün / gece döngüsüne sahiptir: çöl, yaprak-orman, çam ağaçları, kutup, göller ve daha fazlası.

Oyuncu becerisi

Tüm oyuncular aynı miktarda istatistiklere sahiptir, önemli olanlar, bunları playstyle'ınıza uyacak şekilde nasıl tahsis edersinizdir.

İstatistiklerinizi tahsisinize bağlı olarak Karakteriniz hareket hızı, atlama yüksekliği, bekleme süresi, durum etkisi süresi, vb. Gibi ayarlanmış özellikler alır.

Bu, büyüyü elemanlarınızı akıllıca seçerek, kendi kişisel playstyle'ınızı barındırmak için akıllıca, size savaşta kenarı veren şeydir.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 1.8GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: Intel HD 4000 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 400 MB Mevcut Alan Ses kartı: Herhangi bir stereo kart

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7 2.6 GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: RX 470 4GB veya GTX 1050 2GB DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 400 MB Mevcut Alan Ses kartı: Herhangi bir stereo kart
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
202
TELİF HAKKI İHLALİ