Ghosts ‘n Goblins Resurrection Full İndir Oyun indir

hayaletler 'n goblinler diriliş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Hayaletler 'n goblinler Diriliş - bu nostaljik ancak tamamen yeniden yapılandırılmış hikaye kitabı dünyasının gözünden önce çözüldüğünü izleyin. Hem hayaletlerden hem goblinlerden hem de ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Capcom Co., Ltd.

Publisher: Capcom Co., Ltd.

sürüm tarihi: 31 May, 2021

tür: eylem

Bu nostaljik olarak izleyin, ancak tamamen yeniden belirlenmiş hikaye kitabı dünyası gözünüzden önce çözülür.

Hem Ghosts 'n goblinler ve ghouls' n hayaletlerinden ipuçlarını almak ve tamamen yeni bir şeyi doğurmak, diriliş adına layık bir başlıktır.

Kandırılmayın - bu pitoresk hikaye kitabı dünyası, muhteşemken, orijinal başlıklara bir aşk mektubudur ve hayranların beklemeye geldiği aynı cezalandırma oyununu korur. Öyleyse devam edin ve ciltinizi test edin, için Gauntlet atıldı!

Hikaye

Uzun zaman önce ...

Çok uzak bir arada masalımız başlıyor, güzelliği hiçbiri ile eşleşti.

Şövalye, Arthur ve orada prenses, ortada güneşte yıkandı.

... ama aniden bir şey olan bir şey, kasaba alevler,

Bir karanlığın bir bulutu ortaya çıkıyor, sarayı iddia ediyor.

Gölge daha sonra Ulaşımını Umbral Ağacı ilahisine genişletir.

rengi soluyor, canlılığı güçler tarafından en malign tarafından boşaltıldı.

ve bu kaosun dövdüğü ile, iblis efendisi aşağılık elini oynuyor.

Arthur'in geri döndüğü iken, prenses, planlandığı gibi kaçırdı.

Haste'de Arthur'u zırhını yapmaz, kızlık fuarını kurtarmak için.

Demon alemine ayrılıyor, bu yüzden şeytanlar en iyi değer veriyor.

Gameplay

Selefi gibi, hayaletler 'n goblinler dirilişi, herkesin tadını çıkarabileceği basit kontrollerden faydalanıyor. Modern teknoloji ve oyun tasarım felsefesi ile hayata geçirilen bu büyüleyici dünyada benzersiz düşmanlarla dolu olan garip ve ürkütücü aşamalarla yol açarken, avantajınıza göre kullanın!

Ghosts 'n goblinler, iyi, zor. Onaysız zorluğu, dizinin tanımlayıcı bir özelliği olmuştur ve diriliş bu mirasa saygı duyar. Ölüreceksin, yine öleceksin, ama düşmanların hakkında daha fazla bilgi edinir ve stratejinizi daha da hazırlayınız. Mücadele edersiniz, ancak nihayetinde muzaffer olarak ortaya çıktığında zaferde de basacaksınız. Bu hayaletler 'n goblinler.

Minimum: OS: Windows® 10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel® Core ™ I5-4460 veya AMD FX ™ -6300 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 760 veya AMD RADEON ™ R7 260X 2GB Video RAM ile DirectX: Sürüm 12 Depolama: 10 GB mevcut alan Ek notlar: Bu şartnamelerde beklenen performans 720p / 60fps'dir. Oyunu seçtiğiniz doku kalitesinde çalıştırmak için yeterli grafik belleğiniz yoksa, Seçenek ve GT'ye gitmelisiniz; Grafikler ve doku kalitesini düşürün veya çözünürlüğü azaltın. Ürün aktivasyonu için internet bağlantısı gerekir. Klavyeleri kullanarak CO-OP Play için N-tuşu Rollover ile bir klavyeye ihtiyacınız var. Monitör yenileme hızının 50Hz veya daha yüksek olarak ayarlanması gerekiyor.

Önerilen: OS: Windows® 10 (64-bit gerekli) İşlemci: Intel® Core ™ i7-3770 veya AMD FX ™ -9590 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 1060 veya AMD RADEON ™ RX 480 8GB VRAM ile DirectX: Sürüm 12 Depolama: 10 GB mevcut alan Ek notlar: Bu şartnamelerde beklenen performans 1080p / 60 fps'dir. Ürün aktivasyonu için internet bağlantısı gerekir. Klavyeleri kullanarak CO-OP Play için N-tuşu Rollover ile bir klavyeye ihtiyacınız var. Monitör yenileme hızının 50Hz veya daha yüksek olarak ayarlanması gerekiyor. * Windows / Xbox One Wireless Controller için Xbox 360 denetleyicisi önerilir.
İndirme Linkleri

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2
327
TELİF HAKKI İHLALİ