GUIDE Full İndir Oyun indir

rehber full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Rehber, Digital oyun yazılımı yoluyla çocuk ve gençliklerin iyileştirilmesini amaçlayan yeni bir Brunswick tabanlı bir stüdyo olan Refere Games Inc. tarafından geliştirilmiştir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Fetfe Games Inc.

Publisher: Fetfere Games Inc.

sürüm tarihi: 5 Aralık, 2018

tür: casual

Rehber, bilinçli ve anksiyete anlayışını teşvik etmeyi amaçlayan çocuklar ve gençler için 2D bulmaca platform oyunudur. Oyun, FIA'ya yardım etmekten, bir bebek phoenix civcivinde, vahşi bir fırtınanın yuvasından çıktıktan sonra karanlık bir ormandan kaçmasından oluşur. Oyuncular, FIA'yı ve içsel sesini, onları rahatsız eden gölgelere meydan okumak, korkularını ve endişelerini şefkatli bir şekilde baş etmeyi öğrenmeye teşvik ediyor.

Özellikler:

- Glide, Yanıp Gideceğiniz Beş Güzel ortamdan geçerken, FIA düşmanları yüzleşir.

- Olumlu başa çıkma becerileri ve bilişsel davranış terapisi ile ilgili sınıf, ev ve terapi tartışmalarını iltifat etmek için inşa edilmiştir.

- Psikoloji, eğitim ve öğrenme oyunları için ilgi alanları olan multidisipliner bir ekip tarafından tasarlandı.

- Oyun içi duyusal nesneleri toplayın ve FIA'nın rahatlamasına yardımcı olan şeyleri yansıtın.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7 veya 10 Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256MB DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows XP, Vista, 7 veya 10 İşlemci: 2GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1 GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
245
TELİF HAKKI İHLALİ