High Hell Full İndir (v102) Oyun indir

Yüksek cehennemsiz indir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Yüksek cehennem, bir neon-batırılmış, arcade-action, Terri Vellmann (ağır mermiler) ve doza'dan (Gungeon, Gang Canavars'a girin).

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Terri Vellmann, Doseone

Publisher: devolver digital

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2017

tür: eylem, çıplaklık, atıcı

High Cehennem, Terri Vellmann (ağır mermiler) ve dozondan (Gungeon, Gang Canavars'a girin). Av tüfeğinin kutsanmış olanlarla sınırlandırılmış olan suçluya inin ve ışıktan düşenlere öldürücü kurtuluş getirin. Doğrudan öfkeli ve süslü ayakları, bir merdiven, saçma bir serisi, birden fazla misyon serisi hayatta kalmak için çok önemlidir. Beyin yıkanmış şemsiyeleri, kurumsal efformları tehlikeye attı ve kayıtsız kartelin iş ilanlarını klasik birinci şahıs atıcısının canlı bir remixinde sökülüyor.

Breakneck Combat

pompa eylemi fury ve fantezi ayakları hızlı bir şekilde vuruşlu birinci şahıs nişancı ve saçma bir bükülme ile vurdu.

Outlandish misyonları

Hastalığın müretliliğini yıkarken, iş faaliyetlerini 20'den fazla tuhaf bir şekilde tatmin edici görevde mahvederken getirin. Kurban Keçileri, İlaç Laboratuvarlarını Kurtarın ve Bosses'ın eksantrik bir koleksiyonuna karşı çatışın.

Bırak Kicks & Amp; Pyromania

Tadik olarak avantajlı bir pozisyon bulmak için etrafta dolaşarak ya da kapıyı hafifletin ve odadaki bir kaltakın her oğlunun öldürülmesini sağlayarak saldırı planınızı seçin. Öyleyse kendiniz için sessiz bir an verin ve finansal yaralanmaya karşı finansal hakaret eklemek için para yığınlarını yak. ​​

Hızlı çekim eylemi: 1-2 saatlik tek oyuncu kampanyası sırasında yolunuzdaki her kapıyı vurun.

Tam uzunlukta yüz erime gücü doza ile.

Tekrarlanabilirlik: Her el yapımı düzeyinde yeni kısayollar, stratejiler, sırları ve dikkatlice yerleştirilmiş sigara izmaritleri bulun.

SpeedRunnin ': En yüksek puanı ve en hızlı tamamlanma süresi için buhar lider tablolarında övünme hakları için yarışın.

Hayır Gamepad Compromise: Klavye ve fare kontrolü için uyarlanmış seğirmeli hızlı fps oyun.

Daha Az Çekim Daha Az Çekim: Sadece zar zor mevcut anlatıyı daha da kafa karıştırıcı hale getiren saçma olmayan etkileşimli cutscenes.

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 x64 İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2 * 1866) veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 7600 GS (512 MB) veya eşdeğeri Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 x64 İşlemci: Intel Core i3-2100 (2 * 3100) veya eşdeğeri veya AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 660 (2048 MB) Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
230
TELİF HAKKI İHLALİ