Hunahpu: way of the Warrior Full İndir Oyun indir

Hunahpu: Warrior Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hunahpu: Savaşçının yolu - Klasik NES oyunlarının zorluğuyla sert bir platform. Artan karmaşıklık ve her seviyede çok sayıda stratejik eylem. Karıştırın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kağıt Pirates, Rumata_Lab

Yayıncı: Kağıt Pirates

sürüm tarihi: 10 Nis, 2017

tür: casual, eylem, macera

Gameplay

Klasik NES oyunlarının zorluğuna sahip bir hardcore platformu. Artan karmaşıklık ve her seviyede çok sayıda stratejik eylem. Farklı silahları, eşyaları karıştırın ve eşleştirin ve bir dizi eylemi oluşturun.

İki boyutlu yüksek çözünürlüklü grafikleri boyamıştır. 1990'ların animasyonu ruhunda karikatür tarzı.

Arsa Maya medeniyet mitolojisine dayanır.

Çok sayıda komik animasyon.

6 tamamen farklı dünyada 40'tan fazla renkli ve çeşitli seviyeler.

Yüksek kaliteli eski okul tarzı'nın sesi.

Hikaye

Eski yaşlılar, önceki dünyanın gökyüzü yere düştüğünde ve ışık kaybolduğunda "büyük sel" de öldüğünü söyledi. Bundan sonra, iki dünya arasında bir sihir ve kahramanca olayların zamanı arasında bir süre vardı. Heroes-Twins'in ilk çifti, önceki yaratıcıların çocuklarının doğuşuydu. Savaşçılar büyüdüğünde, topu çok gürültülü oynamak için yeraltı dünyasına, Xibalba'ya çağrıldılar. Korkunç işkenceden sonra idam edildikten sonra, ancak bunlardan birinin kafasından, Mısır tanrısı, King Xibalba'nın kızı, bayan kan, sihirli bir şekilde hamile kaldı.

Bayan kan döküldü. Yeni bir çifti efsanevi kahraman-twins Hunahpu ve XBalank'ı doğurdu. Büyüdüklerinde kardeşler birçok kahramanca işler gerçekleştirdi. İlk başarıları, eski sihirlerin yardımıyla insanların maymunlarına dönüştüğü şeytani üvey kardeşler üzerinde bir zaferdi. Şanlı kardeşlerin ikinci feat, korkunç vucub-kakiş kuşu üzerindeki zaferiydi.

Bütün bunlar bundan sonra, kardeşler yeni bir tehditle karşılaştı - dünyalarını terk eden ve kendimizi köleleştirmek için bizim için gelmiştir. XBalank'ın aklını ele geçirmeyi başardılar ve onların iradesine hizmet etmeye zorlayabildiler.

Kahramanımız Hunahpu, ikiz kardeşi XBalankını Xibalba Kings'in karanlık büyüsünden kurtarmak için uzun bir yol var. Bunu yapmak için ormanlar ve nehirler, bataklıklar ve orman, karlı dağlardan ve Xibalba'nın yeraltı dünyasından geçmesi gerekecek. Belki de sadece erkek kardeşini kurtarabilecek ama aynı zamanda babasının maaşını da geri getirebilecek.

Minimum: OS: Windows XP SP3 veya daha yüksek İşlemci: Intel Pentium IV @ 3.0 GHz veya AMD Athlon64 3000 + @ 1.8 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 6800GT veya AMD Radeon X1950 Pro (Shader Model 3.0 veya daha yüksek olan 256MB VRAM) DirectX: Sürüm 10 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
215
TELİF HAKKI İHLALİ