IGGGAMES – NEW CHANGE Oyun indir

her şeyden önce, beni destekleyen herkese teşekkür etmek istiyorum, arkadaşlarım, eski üyeler, yeni üyeler ,, ... ?

bugün (06/14/2015), IgG biraz değişti. Aşağıdaki ChangeLog'u görebilirsiniz (güncel ve gelecekte):

Google+ Comments sistemini kaldırdım ve DisqUs Comments Sistemini (I ' M bunun için çok üzgünüm, sitemde 30 bin yorum yaptım ... çok üzücü?). Ama bence değişmesi gerektiğini düşünüyorum, çünkü biri bana "Neden isteğime / yorumlarıma cevap vermiyorsun?" Diye sordu., Aslında Oyun Talep bölümündeki tüm istekleri her zaman yanıtlarım, ancak G + problemleri var (bazı yorumlar olarak) F5 tuşuna basarken kaybolur / kaybolan yorumlar alın, bu yüzden bazı yorumlara cevap veremiyorum ... ve SPAM MODU'yu da yönlendiremiyorum)

Sağ kenar çubuğunda "Rastgele Mesajlar" eklendi (sadece eğlence için)

Tüm gönderilere "Tarih / Saat" eklendi (birçok kişi istedi, Fakat "Oyun Listesi" bölümündeki oyun sürümünü hala görmeniz gerektiğini düşünüyorum. Örnek: (aşağıdaki resme bakın)

DisqUs Hakkında Yorumlar Sistemi: Sosyal Medya Hesapları ile giriş yapabilirsiniz (Google, Twitter ve Facebook) da. Bu yüzden, eski IgG temasında bunu yaptıysanız, G + hesabınızla hala giriş yapabileceğinizi düşünüyorum

, bazı "popüler yeni sürümlerle" rastgele "kaydırıcı" düzenledi, bu yüzden Daha kolay görebilirsiniz. (Aşağıdaki resme bakınız):

"Puan Sonrası Sistemi" eklendi. (Aşağıdaki resme bakınız):

Bir link indir. (Birçok kişi bunu istedim, biliyorum. Ancak bu zamanda yapamam, belki sadece Mega'da ve sınırlı yükleme boyutlarına sahip olmayan birkaç siteye sahip olamaz. Örnek: Bir bağlantıya GTA V ~ 60GB yüklediysem Mega, indirmenin% 90'ında olduğunuzda, DMCA / Telif Hakkı nedeniyle dosyayı siler, nasıl hissedersiniz? - Zamanınızı boşa harcadığınız, bu yüzden şimdi bir linkte büyük dosyaları yüklemek istemiyorum. , Ama gelecekte bunu yapacağım mı?)

Üye Sistemi (hala hiçbir fikir ve kodlama yok ...)

şimdi, lütfen yardım edin ... Oynattığınız bazı yayınlar / oyunlardaki yorumları bırakabilir veya istediğiniz yerde, sitenin güvenilirliğini artıracak veya yazabilirsiniz. Bazı öğreticiler / rehberler Bir oyun hakkında nasıl bir oyun yükleyeceğiniz hakkında, eğer bazı yazılarda yaptıysanız (çünkü birçok insan daha önce birçok oyunda birçok insan yazdığı için, ancak tüm yorumlar şimdi mi kaybolur? Yine, çok mutlu olurum ve çok teşekkür ederim ve diğer insanlar onları tekrar nasıl yapacağını bilmiyorlarsa onları tekrar görebilirler).

(Yorumlar Hakkında: Hala eski kurallarımı kullanıyorum, bu yüzden tüm yorumları kontrol etmiyorum. Yorum yaptığınız her sitede, "Yorumunuzun denetlenmesini bekliyor" göreceksiniz. Ücretsiz bir topluluk oluşturmak istiyorum. İnsanların birbirlerine 24/7 yardımcı olabileceği yerler? (Ama lütfen sahte siteleri, virüslere bağlantılarını paylaşmayın, ...)

diyelim "Biz oyuncularıyız - biz bir aileyiz" eğer bu sitenin tadını çıkarırsanız ? ... hepsini seviyorum
İndirme Linkleri

alternatif

igg

alternatif

5

alternatif

o1

alternatif

o1

alternatif

o1

alternatif

1

alternatif

o1

alternatif

2

alternatif

o1

alternatif

3

alternatif

o1

alternatif

4

alternatif

6

alternatif

o1

alternatif

o1
293
TELİF HAKKI İHLALİ