Initial 2 : New Stage Full İndir Oyun indir

İlk 2: Yeni sahne full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İlk 2: Yeni Aşama - "İlk ⅱ" hızlı tempolu bir hack ve amp; amp; Slash özellikli eylem rpg. Hem süper güç savaşının ve arkadaşlığın hikayesini anlatıyor. Kahramanımız 4 ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: RESTORY Studio

Publisher: restorasyon stüdyosu

sürüm tarihi: 18 Eki, 2018

tür: eylem, rpg, macera, hack ve slash, anime

"İlk ⅱ", süper güçlerle bir kıtada bir hikayeyi konuşuyor. Tehlikeli misyonların yükleri olan 3 IUDEX Filozofya Akademisi askeri askerleri, on yıllarca uzunluğundaki düşman, Scientia İmparatorluğu'nun alemine ayağa kalktı. Bu oyunda, IUDEX askerlerinin kaptanlarından biri olarak oynayacaksınız, diğer 2 yoldaşlarıyla yan yana savaşır ve on yıl boyunca her iki taraf tarafından gizlenen gizemli sırrı ortaya çıkarırsınız. Ekibimizi 5 geliştiricisinden 9'a çıkardık ve daha iyi bir oyun sunması için daha fazla arkadaşınızdan yardım istedik.

Hem İngilizce hem de Japonca Daha narin bir hikaye anlatımı yapmak için, hikayeyi 10 bölüm, 30+ gerçek zamanlı render kesim stüdyosu ile sunuyoruz. Dubbing'e 20'den fazla sesli aktör katıldı. Japon dublajı Kugimiya Rie ve Uchida Maaya tarafından yönetilmektedir. Türkçe Dubbing, Kira Buckland ("Nier: Automata" 2B) ve Christine Marie Cabanos ("Ölü veya Canlı" Marie Rose tarafından yönetilmektedir.

Dinamik olarak, iradenizdeki 4 farklı silah arasında geçiş yapın

Kahraman BELVIA, 4 ileri teknoloji savaş silahı: bıçak, Greatsword, Bow ve Gauntlet. Dinamik silah değişikliği, mücadele eylem türetmesi, nihai beceri, büyü ve tam savaş sesi içeren Muhteşem Savaş Tarzını Deneyim. Bütün bunların bir araya geldiğine inanıyoruz, oyuncularımıza daha iyi bir dövüş deneyimi sunacak.

düzinelerce düşman çeşitleri ve 10'dan fazla uyarıcı patron dövüşü.

Bol miktarda düşman tipleri ve AI, savaşa daha fazla zorluk getirir. 10'dan fazla benzersiz patron dövüşü, öldürme makinelerini ve en güçlü dört generali imparatorluğu içerir. Oyuncular basit düzeyde oynayabilir ve AI arkadaşlarınızla bir kenara kavuşabilir veya yüksek zorluklarla yalnız başına her türlü yorgunlukla yüzleşebilirler.

Üstün müzik

Tüm oyun içi müzik arkadaşlarımız, Cyberjoker (Japonya) ve StrawberryHilmusic (Amerika Birleşik Devletleri) tarafından hazırlanmıştır. Bize düzinelerce BGM'yi getirmek için işbirliği yapıyorlar ve ünlü müzik üreticilerini, Kevinpenkin ve Rajramayya'yı, Mika Kobayashi, EMI Evans'ın ("Nier: Automata"), Christina View'in Mika Kobayashi'nin hangi vokallerini ("" sırasıyla. Müzik her zaman oyunlarda büyük bir rol oynar. Oyuncularımızı daha narin görsel-ses deneyimi getirmeyi umuyoruz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows7 veya daha yüksek İşlemci: Intel I3 veya daha yüksek Bellek: 4000 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX750 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 13 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows7 veya daha yüksek İşlemci: Intel I5 - 4500 veya daha yüksek Bellek: 8000 MB RAM Grafik: NVIDIA GTX960 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 13 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
236
TELİF HAKKI İHLALİ