Innoquous 5 Full İndir Oyun indir

Innoquous 5 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Innoquous 5 büyük bir bulmaca platformu ... bir bükülme ile! Bir yerçekimi okuna çarpayın veya bir flipciye atlayın ve yerçekimi döndürebilir, büyüklerin her birinde yeni yollar açabilirsiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: damalı mürekkep ltd.

Yayıncı: damalı mürekkep Ltd.

sürüm tarihi: 29 Ağu, 2015

tür: eylem, gündelik, bulmaca

Innoquous 5, 2008'in Innoquous'u ile başlayan oyun serisindeki beşinci olan beşinci, bir bükülme ile büyük bir bulmaca platformudur! Bir yerçekimi okuna çarpayın veya bir flipciye atlayın ve yerçekimi döndürebilir, büyük seviye koleksiyonunun her biri boyunca yeni yollar açabilirsiniz!

175 seviyeden (oyuna yeni olan 100 marka şaplak, insoquous'tan 75) alternatif yollar ve kısayollarla riddled, onlarca engel, benzersiz bulmacalar ve onları bitirmek için bazı tuhaf stratejileri icat etme ihtiyacı ile karşılaştı!

175 seviyeleri, yüzlerce saatlik içerik için altı oyun modunda oynanabilir:

- Standart: Çıkış'a gidin. Bu kadar.

- Bunny Hunt: Dövülmüş pistte bir yerde bir sandık içinde hapsolmuş gizli tavşan bulun.

- Koşullu: Yeni rotalar yapmaya zorlayacak seviyeyi bitirmek için belirli bir kısıtlamaya uyun.

- Zaman sınırı: Altın, gümüş veya bronz madalya elde etmek için olabildiğince hızlı çıkışa geçin.

- Fiery Floors: Hayatınızı zorlaştırmak için ek döşeme ve engellerle seviyeyi tamamlayın.

- Chaser: Ölümcül bir klonu her zaman arkanda bir saniye iken seviyeyi tamamlayın.

Bunun üzerine, hem SpeedRun hem de Yeni Permadeath modunda seviyelerin birden fazla gruplandırılması var, burada tüm gruplamayı ne kadar çabuk doldurabileceğinizi veya ölmeden önce kaç tane tamamlayabileceğinizi görebilirsiniz.

Yeni 100 seviyelerin her birinde gizli notu bulun. Asla net değiller - bazıları bile onları elde etmek için yok olmasını isteyecekler! Her biri, kendinizi bu tuhaf dünyada nasıl bulduğunuzu, sizi buraya gönderen, ve daha sonra ne olacağını açıklayan bir şiir çizgisinin kilidini açacak!

Eğer seviyelerden kaçarsanız, oyun da tam özellikli bir seviye Yaratıcıyla birlikte gelir! Seviyenizi bir isim, bir yaratıcı, bir açıklama ve çizime başlayın! Ana oyunda bulunan her engelin yerleştirin, bir altın, silve ve bronz zaman sınırı, şartlı bir amaç, bir yere yerleştirin, bir yere yerleştirin ve genellikle ana oyunda bulunan her şeyin hemen hemen her şeyi yapın!

Minimum: OS: Windows Vista veya daha yüksek Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 74 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9 uyumlu veya entegre ses yongası Ek Notlar: Ekran Çözünürlüğü Minimum 960 × 540
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
121
TELİF HAKKI İHLALİ