Jet Buster Full İndir Oyun indir

jet buster full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jet Buster, Yeni 90'ların Anthro Shmup'u, türün kesici köklerine geri dönüyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Takım Grybanser Fox

Publisher: Team Grybanser Fox

sürüm tarihi: 24 Eki, 2017

tür: eylem

Jet Buster, 90'lı yıllarda stillendirilmiş bir antromorfik shmup'dır, saatte standart uzay gemisi ücretine karşı çıkan 90'ların olağandışı shmuplarına geri dönüyor.

Hikaye:

Yıl 2182, Zeno Savaşları sona erdiğinden beri neredeyse on yıl olmuştur, çünkü daha fazla tehditle, Galaxy'nin her yerindeki sivriltasyonlar toplumlarını yeniden inşa etmeye başladı. Böyle bir sivriltme, İsimlerin, "J" adlı olan insanların, Makoto Kitsune'den başka hiçbirinin ev gezegeninin, Zeno Savaşlarını kazanmasına yardımcı olan oldukça garip tilki kadını olan ev gezegeni olan tuhaf insansı hayvanlardır. Ve o ... bir j-pop idol?

Ancak, barış çok uzun sürmedi ... Bazı ortalama ruhlu hayvanlar açıkça şarkı söylemeyi istemiyor! Turları sürekli bazı öfkeli insanlar tarafından mahvoldu, Makoto kızdı, çok kızdı, çok kızardı, müzikal turlarını mahvettirenlere karşı kişisel bir vendetta'ya gidiyor. Bu müzikal, mermilerle dolu olacak.

Gameplay:

Jet Buster, normalin normal olduğu konusunda% 100 ciddi olduğu önceki Grybanser Fox başlıklarına kıyasla daha erişilebilir bir çekim-em'UP'dir. Tabii ki, daha büyük bir mücadeleyi dört gözle bekleyenler için her zaman uzman bir mod vardır.

Yani, bir karakter seçin, bir şeyleri vurun, paraları toplayın veya bu sulu ekstra puanlar için paraları altınlara dönüştürün! Ve daha fazla içeriğin kilidini açmak için altın topla.

Özellikler:

- 7 aşamada şirin, patlayıcı, antro eylem!

- Unlockables!

- YM2151'de oluşan HeavyViper tarafından 90'ların başında bir oyun film müziği (bu habersizler için CPS-1 / X68000)

- 90'ların başında oyun görselleri, o dönemin belirli geliştiricilerinden bazı notlar alarak.

- Buhar başarıları, böylece ilerlemenizi paylaşabilirsiniz!

- Steam Cloud! Böylece puanlarınızı ve ilerlemenizi yedekleyebilirsiniz!

Minimum: OS: Windows Vista ve daha yüksek İşlemci: 1,8 GHz Tek Çekirdekli İşlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Piksel ve Vertex Shader 2.0 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: Intel HD entegre grafik birimleri ile doğru şekilde çalışmayabilir.

Önerilen: OS: Windows Vista ve daha yüksek İşlemci: 2 GHz Tek Çekirdekli İşlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Piksel ve Vertex Shader 3.0 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: Intel HD entegre grafik birimleri ile doğru şekilde çalışmayabilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
137
TELİF HAKKI İHLALİ