Leave Me Alone Full İndir Oyun indir

Beni yalnız bırak: Cehennemden bir gezi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beni yalnız bırak: cehenneme bir gezi - paten. Kavga. Bir paten ile savaş. Bir oyunda platformcular hakkında sevdiğim her şey. Bana tek başına, şiddetli bir patenci yol gösterici bir oyundur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lisa voronova

Publisher: lisa voronova

Çıkış tarihi: 20 Nis 2016

tür: eylem, macera

Beni yalnız bırak, Geeky '90'ların tarzı konumlarıyla şiddetli bir patenci yönlendiren bir oyundur. Mad Skateboarding püf noktaları yaparken canavarlar ve mutantlarla savaşın.

21 seviye

15 güzel yer

24 düşman

10 patronlar

İyi sanat

90'ların sonundaki en iyi platform oyunlarından esinlenerek, günümüzün en iyi teknolojisiyle işlenmiştir. Eşsiz konumlar ruh halini seviyeden seviyeye değiştirir.

otantik ses

Gerçekten sürükleyici görsel-işitsel deneyim, canavarların eski kaykayınızın kırılmış durumda asfaltında yuvarlanan çıngırakların olduğu kadar gerçek olduğu dünyaya dalmanıza izin verir.

İnanılmaz oyun

Kahramanınız giderken daha güçlü olur. Patronlar daha fazla kurnaz ve zorlaşıyor. Sizi yalnız bırakmalarını sağlamak için yeteneklerinizi kullanın.

Anahtar fetürleri: Eşsiz dövüş sistemi Orjinal Film Müziği

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: Intel Pentium 4 @ 1.5 GHz / AMD Athlon XP 1500+ Bellek: 2 GB RAM Grafik: GT 610 / AMD Radeon R5 230 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1500 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX ile uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ