Mahou Arms Full İndir (v0.2.954) Oyun indir

Mahou Arms full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mahou Arms, yabancı bir kızın paramiliter grubunun bir uzaylı istilasına karşı savaşan paramiliter grubunun hikayesini anlatan anime-ilham verici bir eylem hack ve eğik çizgi.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dischan medya

Yayıncı: sekai projesi

sürüm tarihi: 28 Nis, 2020

tür: eylem, macera, çıplaklık, kesmek ve eğik çizgi, anime, olgun, rpg, gündelik, strateji

Mahou Arms, yabancı bir kızın paramiliter grubunun bir uzaylı istilasına karşı savaşan paramiliter grubunun hikayesini anlatan anime-ilham verici bir eylem hack ve eğik çizgidir.

İnsan ırkı, 'kilitler olarak bilinen yabancı kuvvet tarafından toplam boyun eğiminin eşiğindedir. GardA, küresel bir paramiliter organizasyon, sonunda savaşma araçlarını keşfetti: büyülü kızlar.

Garda'da bir komutansınız ve geçmiş bir savaş esiri. Küçük, Ragtag grubunu her masrafla zafere doğru yönlendirmelisin. Temeldeki yeni işe alınan "askerleri" tanımak ve savaş alanında dünyayı geri almak için doğrudan kontrol edin. İyi şanslar, komutan.

Temel özellikler

Pürüzsüz karakter eylem savaşı - Büyülü bir kızı kontrol edin ve rakiplerinizi çıkarmak için çeşitli hamlelerle savaşın!

Bir kavrama hikayesi - Garda'nın mücadelesini takip edin ve komuta sihirli kızları tanıyın, bir dizi başka karakterle birlikte!

Üç oynanabilir büyülü kız (planlanan / yakında) - Eşsiz MoveSets ve PlayStyles'i deneyimleyin!

Baz Binası ve amp; Sosyalleşme (Planlanan / Yakında) - üssünüzü genişletin ve Mahou kollarının karakterlerini ve dünyasını tanıyın!

Heyecan verici patron savaşları (planlanan / yakında) - ilginç backstories ile eşsiz patronlarla savaşın!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL veya DirectX uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 6 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
219
TELİF HAKKI İHLALİ