Minotaur Arcade Volume 1 Full İndir Oyun indir

Minotaur Arcade Cilt 1 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Minotaur Arcade Cilt 1 - Minotaur Arcade, 80'lerin Tron & Amp; "bir arcade oyunu & amp;" içindeki 2D'de veya VR'de oynanabilen, modern bir bükülme ile arcade tarzı oyunlar getiriyor;

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: llamaSoft Ltd.

Publisher: llamasoft ltd.

sürüm tarihi: 21 Aralık, 2018

tür: eylem, vr

Minotaur Arcade Vol. 1, klasik ama modern bir tarzda iki arcade tarzı oyun getiriyor. Bir çarşı oyununun içinde olmanın bu tron ​​esque hissi elde etmek için VR'de bile oynayabilirsiniz.

vol. 1, iki klasik llamasoft başlığından oluşur: GridRunner, heyecan verici bir atıcı; ve goatup, eğlenceli bir platformer.

Gridrunner, VIC 20'nin günlerinde yaratılan ve araya giren yıllar boyunca birçok platformda gelişen klasik bir Llamasoft başlığıdır. Bu uygulama karmaşıklığı uzaklaştırır ve GRIDRUnner'ın bir arcade oyununun ne zaman bir arcade oyununun zamanın arcade donanımında uygulandığını hayal etmeye çalışmaktadır. (Ekranın her pikselini voksel olarak modelleyebilmek gibi, kendimize bazı modern konforlar ve VR'de oynayabilmek için her şeye izin veriyoruz).

Basit başlangıçlar: Küçük yeşil geminizle şebekedeki kötüleri vur.

Level 2'deki Union Jack'i üfleyerek İngiltere'nin Yeni Günlük Global Champloy'u kutlayın.

Sonuç, saf skor kovalayan eğlencelidir. Bütün kötüyü vur, powerup'ları topluyor, kendi ateş gücünü artırmak için zaman zaman üstünlük, giderek daha zor düşman ve seviye geometrileri ile uğraştıktan sonra raftan sonra raf yoluyla patlama. Her şey parıldayan smithereens içine yanıyor Eugene Jarvis bizi öğretti.

Çilek, atomlarına çarpılacak küre akar.

Yangın gücünüzü gülünç seviyelere yükseltmek için Powerups toplayın.

Seviye 1'den başladığınız ve en yüksek puanı almaya çalıştığınız üç farklı modda - saf oynayın; veya dayanıklılık, başlangıçta başladığınız ve oyun boyunca hiçbir ekstra hayat almazsınız. Alternatif olarak, daha önce en iyi hayatınızla ulaştığınız herhangi bir seviyeye başlamanıza ve bu noktada skorunuza başlamanıza izin vermek için günlük olarak en iyi özelliği kullanın.

Minimum: OS: Win 8/8.1, 10 kazan İşlemci: 2.5 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 960 veya AMD eşdeğeri DirectX: Sürüm 10 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek Notlar: VR'de oynatılırsa, sisteminizin Oculus'un minimum VR özelliklerine uyduğundan emin olun.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
204
TELİF HAKKI İHLALİ