My Sail And My Sea Full İndir Oyun indir

Yelkenim ve denizim full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yelkenim ve denizim - inşaat, keşif, ticaret, işletme ve diğer unsurlar da dahil olmak üzere yarım sandbox navigasyon oyunu, anında savaş ve yuvarlak oyun ile birlikte. ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 心田 游戏 (kalp alan oyunları)

Publisher: 心田 游戏 (Heart Field Games)

sürüm tarihi: 30 Haz 1720

tür: strateji, gündelik, simülasyon, macera, atıcı, bina

Benim yelken ve denizim - bir ekran görüntüsünden bir oyuna, bu oyunu başlangıçta yapmanın ilham kaynağı, oyun minecraft'ın bir ekran görüntüsünden geldi, bu da bloklardan oluşan bir yelken savaş gemisi olan, ama hareket edemez. ateş etmiyor. Sadece bir bonsai gibi sessizce orada duruyor. Böylece, ilk önce Blueprint editörünü yarattım ve daha sonra hem hem hem de yavaş yavaş zenginleştirilmiş diğer oyun içeriğiyle ilişkili özelleştirilebilir bir deniz dünyası tasarladım.

Blueprint Editor

Blueprint Editor, savaş gemilerinizi karelerle istiflemenizi veya ilginç olanı olan bir araçtır. Ayrıca, envanterinizi zenginleştirmek için diğer oyunculardan planları da edinebilirsiniz. Daha fazla planlar, daha fazla oyun içeriyor. Planlar, oyundaki çeşitli gemilerin spesifik performansını belirler, bu da güçlü veya zayıf, büyük veya küçük olabilir.

Deniz Savaşı ve Operasyon Bloğu savaş gemisi

Blueprint tarafından üretilen savaş gemileri hepsi "canlı". Deniz Savaşı'nda, savaş gemilerini hareket ettirmek, saldırı, birbirlerine yüzlerce silahla ateş et, duman çalması ve zengin ödüller elde etmek için düşman savaş gemilerini yenmek için kullanabilirsiniz.

rastgele harita ve dünyayı dönüştürmek

Yeni oyunun başında, bir deniz dünyası, liman, toprak, kaynaklar ve çeşitli gemiler rastgele üretilecektir. Oyun devam ederken, ayrıca

sürekli onu dönüştürür, böylece gerçekten denizinize aittir.

Savaşla karşılaşın

Karşılaşma, belirli mürettebat üyeleri için karada bir tür savaştır. Gerçek zamanlı deniz savaşından farklıdır. Yuvarlak savaş satranç şeklindedir. Bazı mürettebat üyelerini askerlere yaparsanız, savaşa katılabilirsiniz. Lütfen savaşta saçmalıklarını görmezden gelin.

Operasyon Noktası

Başlangıçta, sadece ücretsiz bir liman ve küçük bir tekne var. Sürekli büyüme yoluyla, tüm dünyada limanlara sahip olacaksınız ve daha büyük savaş gemileri bile süreceksiniz. Geminin daha büyük olduğu, daha fazla mürettebatı ve ihtiyaç duyduğunuz finansal destek, bu, daha fazla bağlantı noktasının kontrol edilmesi gerektiği anlamına gelir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: (64-bit) Windows 7, Windows 8, 8.1, Windows 10 İşlemci: On yıl önce üretilen işlemci çalıştırılabilmeli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Entegre grafik kartı çalıştırılabilmelidir DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
215
TELİF HAKKI İHLALİ