Nero Burning ROM İndir

Nero Burning ROM İndir

 

Program: Nero Burning ROM 2019

Platform: Bilgisayar

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7+

Lisans: Deneme Sürümü

Tam Lisans Ücreti: 45€

Tür: CD Yazma Programı

Dil: Türkçe

Sürüm: v1.12

Geliştirici: Nero AG

Yayımcı: Nero AG

Kurulum Türü: Setup

Dosya Türü: Exe

Dosya Boyutu: 3.4 MB

İndirme Seçenekleri: Direkt İndirme

 

Nero Burning ROM Nedir?
Nero Burning ROM, Nero AG şirketi tarafından geliştirilen bir CD, DVD, Blu-ray yazma ve yönetme programıdır. Uzun yıllardır sadece bu alanda geliştirilen bir program olduğu için, CD, DVD, Blu-ray yazıp yönetme işlemlerini en güvenli ve en pratik şekilde yapabilmenizi sağlamaktadır.

Türkçe ve İngilizce de dahil olmak üzere, toplamda 23 dil seçeneğine sahiptir. Dünyada CD, DVD, Blu-ray yazıp yönetmek için kullanılan en yaygın ve en eski programlardan biridir.

 

Nero Burning ROM Kullanarak Neler Yapabilirim?
Nero Burning ROM kullanarak, tüm verilerinizi CD, DVD, Blu-ray disklere güvenli ve pratik bir şekilde yazabilirsiniz. Aynı zamanda daha önceden oluşturmuş olduğunuz veri disklerini bilgisayarınıza veya farklı disklere hızlıca kopyalayabilirsiniz.

Nero Burning ROM kullanarak, pratik bir şekilde ses CD'leri de (mp3, müzik, şarkı) oluşturabilir veya ses CD'lerinizi çoğaltabilirsiniz. Eski ses CD'leriniz varsa, bu CD'lerdeki sesleri, orijinal kalitelerinden ödün vermeden bilgisayarınıza da aktarabilirsiniz.

Nero Burning ROM, güvenlik konusundan da önemli yeteneklere sahiptir. SecurDisk teknolojisini kullanarak, endüstri standartlarında 256 bit şifreleme, dijital imza ve şifre koruması sağlayarak, verilerinize sizden başka kimsenin ulaşamamasını sağlayabilirsiniz.

Yine SecurDisk mekanizmasının ayarlanabilir veri yedekleme yeteneği sayesinde, çizilmiş diskleri okuyup oynatarak, içerisindeki verileri kurtarmanız da mümkün.

Nero Burning ROM, disk okuma ve yazma işlemlerini pratik ve keyifli bir hale getirirken, özel yetenekleriyle birçok avantaj sağlıyor.

Nero Burning ROM'ın desteklediği popüler bazı disk biçimleri: cd, dvd, blu-ray, securdisc, discspan, ses cd'si, video cd'si, mixed mode cd, cd extra, iso cd'si…

 

Nero Burning ROM'ı Nasıl Kullanabilirim?
Nero Burning ROM'ı kullanmak için öncelikle bilgisayarınıza indirip yükledin. İndirme ve yükleme işlemini tamamlamanızın ardından, bilgisayarınızın masaüstü bölümünde Nero Burning ROM kısayol simgesi oluşacaktır. Bu kısayol simgene çift tıklayarak programı başlatabilirsiniz.

Daha sonra ise programın Türkçe ve sade arayüzü, yapmak istediğiniz işlemler için sizi basitçe yönlendirecektir. Eğer görsel olarak da bir kullanım rehberine ihtiyaç duyarsanız, aşağıdaki videodan faydalanabilirsiniz.

 

Nero Burning ROM'ı Ücretsiz Kullanabilir Miyim?
Evet. Nero Burning ROM'ın deneme sürümünü ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Fakat deneme sürümü süresi dolduktan sonra programı kullanmaya devam etmek için lisans satın almanız gerekir. Tek seferlik 45€ ücret ödeyerek satın alabileceğiniz bireysel bir Nero lisans'ı ile, programı ömür boyu kullanabilirsiniz.

 

 

Direkt İndirme

 

Dilerseniz programıyla verilerinizi sıkıştırıp boyutlarını azalttıktan sonra diske yazarak, disk alanından büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.

306
TELİF HAKKI İHLALİ