Paradiddle Full İndir Oyun indir

paradiddle full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Paradiddle, gerçek dünyanın sınırlamaları olmadan VR'de davul çalmanıza izin verir. Sezgisel bir arayüzden, bir .... ile davulun nasıl yapıldığını öğrenmek için birçok olasılık açar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Emre Tanirgan

Publisher: Emre Tanirgan

sürüm tarihi: 31 Eki, 2017

Tür: Casual, Simulation, VR

Sanal gerçeklik için yeniden değerlendirildi

Paradiddle, perküsyon becerilerinizi, esnek ve duyarlı bir VR ortamında serbestçe keşfetmenize olanak sağlar. Paletinizden istediğiniz kadar tambur sürükleyin ve bırakın. Sizin için en iyi şekilde çalışan kurulumu oluşturmak için onları düzenleyin ve ölçeklendirin. Özel davul kaydetmek ve geri döndüğünüzde favorilerinizi yükleyin.

Sanal davul, gerçekçi ses

Paradiddle'da, davul çeşitli faktörlere dayanan farklı sesler verir, çünkü bazı davullar sadece ne kadar sert vurduklarına dayanarak 100'den fazla ses çıkarır. Binme zilleri gibi bazı perküsyon enstrümanları, cihazın hangi bölümüne vurulduğuna bağlı olarak farklı ses örnekleri de oynar.

Paylaşma ve öğrenme için bir platform

Şarkılarınızı kaydedin ve paradiddle topluluğundaki diğerleriyle paylaşın. Bir şarkı oynatılmasında paradiddle, her tamburun vurulduğunu göstermek üzere olduğunu göstermek için görsel ipuçlarını kullanır. Hızlandırın, Yavaşlayın ve benzersiz bir şekilde sürükleyici bir öğrenme ortamında bir kayıt için oynayın - ya da sadece arkanıza yaslanın ve gösteriyi izleyin.

Anahtar fetürleri: Gürültü yapmak, onlar için özel bir alana sahip olmak ya da satın almak için endişelenmeden farklı perküsyon enstrüman türleri oynayın. Paradiddle Community'deki başkalarıyla oynadığınız şarkıları kaydedin ve paylaşın. Davullarınızda oynadığınız gibi ses dosyalarını sisteminizden yükleme ve oynatma yeteneği.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590 veya AMD FX 8350 (eşdeğer veya daha iyi) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 veya AMD RADEON R9 290 (eşdeğer veya daha iyi) Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
222
TELİF HAKKI İHLALİ