Perfect Gold – Yuri Visual Novel Full İndir Oyun indir

Mükemmel altın - Yuri Visual Romel full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mükemmel Altın - Yuri Visual Romel - Bu kısa, yaş arası Yuri Visual Romanı, Castlecoast'in büyülü şehri keşfederken Marion LaRue ve Audrey Carlary olarak oynayın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Yangyang Mobile

Publisher: Yangyang Mobile

sürüm tarihi: 19 nisan, 2021

tür: Visual room, macera, gündelik, anime

Mükemmel altın: Mutluluk simyası, ayçiçeği festivalini kutlamak için gözaltına alınan iki eski arkadaşın yaklaşık iki eski arkadaşıdır. Castlecoast'in büyülü kentinde yer alan okuyucular, bir zamanlar sevdiği birini arayarak birinin aranan birinin araştırılmasında isyancı bir temel sihir öğrencisi olan Audrey Carlary, Simya öğrencisi ve marion larues, isyancı bir temel sihirli öğrenci olan Audrey Carlary, Simya öğrencisi ve mirasta tanıyın.

? WLW (kadınları seven kadınlar) WLW için hikaye: İki kız arasında sevgi ve arkadaşlıkta ikinci bir şans elde ettikleri için kalpli ve yaşam dilimli bir hikaye izleyin.

? Kısa ve tatlı bir hikaye: yaklaşık 30.000 kelime ve 2-4 saatlik oyunla, mükemmel altın, sadece karakter odaklı görsel romanlar ile rahatlamak isteyenler için oyundur.

? 2 Oynanabilir karakter: Hikayeyi Audrey ve Marion'un gözünden açığa çıkarın.

? Tamamen seslendirildi: Karakterlere hayat soluyan yetenekli profesyonel İngilizce sesli aktörlerin oyuncularını içerir.

? Canlı ve animasyonlu görseller: Kendinizi Castlecoast'in büyülü kentine daldırın, canlandırılmış karakterler, arka planlar ve amp; Çizimler.

? İnteraktif diyalog seçenekleri: Seçimleriniz karakterlerin eylemlerini etkiler ve hikayenin sonunu etkileyecektir.

? Orijinal Soundtrack: Hikayenin en duygusal vuruşlarını vurgulayan güzelce oluşan müzik parçalarını dinleyin.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: Intel® Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafik: GTX 260 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
188
TELİF HAKKI İHLALİ