Perilous Warp Full İndir Oyun indir

Pilous Warp full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Perilous Warp, klasik 3D-eylemlerinden ilham alan hızlı tempolu bir indie retro-atıcıdır. Uzak bir uzay kolonisi ile iletişim kayboldu ve sen cesurca ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Crystice Softworks

Publisher: Crystice Softworks

sürüm tarihi: 20 Eki, 2020

Tür: Eylem, Sci-Fi, Shooter

Pilous çözgü hızlı tempolu bir indie 3D-eylem, oldukça basit ama yine de ilgi çekici bir hikaye ile retro-atıcıdır. Gizemli ıssız bir dünya dışı koloninin yeni tehlikeli dünyasını karşılamaya hazır olun. Ama koloni gerçekten terk edildi mi?

Oyun özellikleri

İsteğe bağlı hikaye: Trajik olaylar hakkındaki her şeyi, tabanda gerçekleştirilen veya sıkıcı şeyleri atlayın ve eylemin içine girin.

Klasik Savaş Sistemi: Temeldeki yeni ölümcül silahları, klasik bir av tüfeğinden gelişmiş bir railguna, her silahı yükseltin.

Farklı Bestiadiary: Düşmanlarınız koşar, yüzer, sıçrayacak veya kazacak; Bir parça kekden başka bir şey olacaklar.

Dünyayı Keşfedin: Stashes ve Gizli Yerler'i arayın, isteğe bağlı offshootları ziyaret edin ve buhar başarılarını alın.

Ölçeklenebilir Grafikler: Oyun motorumuz birçok modern grafik teknolojisini uygular, ancak aynı zamanda zayıf sistemleri destekleyebilir.

Herhangi bir yeri kaydedin: Pürey çözgüde, istediğiniz her yerde ve istediğiniz sıklıkta ilerlemenizi kaydedebilirsiniz; Otomobiller de var.

Mücadeleyi kabul edin: Bazı oyuncular için, oyun gerçek hardcore olabilir - sağlık yenilenmesi yok, navigasyon okları yok, saçmalık yok!

Gerçekten retro mu?

Kükreyen doksanlara gerçek daldırma mı arıyorsunuz? Pilous çözgü hayallerinizi yerine getirmek için burada! Grafik Seçeneklerine Git ("Ayarlar" → "Grafik" → "Gelişmiş Grafik Ayarları") ve Retro Modu Ön Ayarlarından birini seçin. Şimdi duvarları pixelated kanla boyayabilirsiniz, tıpkı eski güzel günlerde olduğu gibi. Gerçek oldschool fanları, ses seçeneklerinde 8 bit / 11khz ses'i de etkinleştirmelidir.

Hikayesi

2047. Uzak bir yıldız sisteminde, astronomlar toprak benzeri bir exoplanet bulurlar. Atmosferinin bir bileşiminin yeryüzüne benzer olduğu ve insanlar için uygun olabileceği ortaya çıktı. Ancak, mevcut alan teknolojileri yakın gelecekte gezegene ulaşmasına izin vermez.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 veya daha yeni İşlemci: CPU 2 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Direct3D uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP / Vista / 7 veya daha yeni İşlemci: Çok Çekirdekli CPU (4 Çekirdek veya daha fazla) 2.4 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Kesikli Direct3d-Shaders 2.0+ ile uyumlu DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
179
TELİF HAKKI İHLALİ