PuppetShow: The Price of Immortality Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Fiyat full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Fiyat - ROY TAGGERT (Randy Travis), Asla bilmeyen bir oğlu olan bir ülke müzik efsanesidir, Jonah Anderson (James Dupre), istediği bir ülke müzisyeni olan Jonah Anderson (James Dupre) ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici:

Publisher:

sürüm tarihi: 8 Tem 2016

tür: casual

Country Music Legend, Roy Taggert, sürekli olarak inkar ettiği Jonah Anderson, 20'li yaşlarında, ölümbaşına ve gayri meşru oğlu Jonah Anderson, 20'li yıllardan itibaren kaçınma ihtiyacı olana kadar hayatının zamanını yaşadı. Jonah tek bir çocuk ve o annesi, Judy, 40'lı yılları tarafından büyülenen yetenekli ve istekli bir müzisyendir. Judy oğlunu, kendisi ya da Jonah'ın ülke müzik efsanesini takip etmesine izin vermediği mütevazi bir gururla kaldırdı. Peter, 40'lı, Judy'nin en iyi arkadaşı ve Jonah'ın patronu ve mentoru. Babasının kim olduğunu öğrendikten sonra, Jonah uzun zamandır kız arkadaşına yaslanıyor, Ashley Phillips, 20'li yaşlarda, ROY'den sonra cesaretlendirmek için. Roy's Longtime Music Manager John Bennett, 50'sinin, 'erdemli kayıtların sahibi', iki yetenekli adamın müzik etiketi ortağının, Beck Tipton, 40'lı, Kocası, Dale Tipton, 50'li yıllarında bir yol bulmaya çalıştı. Dale, sıcak televizyon şovunun CEO'su, 'Fiyat'. Üç asıl müzisyen, ülke müzik rekor etiketi ile bir anlaşma için şovda yarışıyor. Erdemli kayıtlarla kazandıktan ve imzaladıktan sonra, Jonah, John'un niyetlerinin onu babasıyla uzlaştıracağını fark ediyor. Jonah, fırsattan uzaklaşır ve müziğin yerini durdurmak ve gururunu korumak için. Bu arada Roy, kendisini ölmeden önce yapabileceği kadar doğru yapmayı istemek istedi. Jonah'a bir vaftizci vaiz, Charles Evans, 60'ları, 60'lı yıllarda, Jonah'la, öyle birinin evine gelmesi için özür dileyecek bir hayat için özür dileyebileceğini söyledi. Hikaye bağışlama, itfa ve Jonah'ın babası Roy ve müzik yapımcısı John.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core 2 veya AMD eşdeğeri Bellek: 1 GB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek notlar: 500P için 5 Mbps ağ bant genişliği, 360P için 3 Mbps.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I3 + veya AMD eşdeğeri HD 1080P oynatma için önerilir Bellek: 2 GB RAM Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: 720p için 1080p veya 8 Mbps için 12 Mbps ağ bant genişliği.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
231
TELİF HAKKI İHLALİ