Quarterback SNAP Full İndir Oyun indir

Oyun kurucu ekleyin PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Oyun kurucu snap - Kaskınızı kayış yapın ve oyuncunun yaşam benzeri uygulama tesisine, HTC Vive için heyecan verici bir futbol geçiş oyunu. Becerilerinizi test edin ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: River Studios

Publisher: River Studios

sürüm tarihi: 26 Ağu, 2016

tür: rahat, simülasyon, eylem, vr

Kaskınızı kaydırın ve oyuncunun yaşam benzeri uygulama tesisine, HTC VIVE için heyecan verici bir futbol geçiş oyunu. Becerilerinizi, alıcılarınızın elinde olabildiğince çok geçer.

Olabildiğince çok top yakalamak için 90 saniyeniz var ve bu altın kolunu kullanarak, altı değişen alıcı hedefinizden birini uçurun. Koç Mike, istatistiklerinizi takip edecek, bu yüzden sadece harikalardan biri gibi, oyun kurucu salonun üstüne yapmak istiyorsanız, acımasız hız ve hassasiyete ihtiyacınız olacak.

River Studios, bu oyunu, bir arcade atış galerisinin tüm eğlencesiyle gerçek hayatta bir futbol atmanın sevincini birleştirmek için tasarladı. Tekniğinizi, saate karşı koşmadan önce koçunuzdan birkaç işaretçi ile mükemmelleştirin. Sıcak bir çizgiyi vurun ve ateş toplarınızı hedefle tutarak büyük nokta bonuslarını istifleyin. Evdeki bir numaralı QB skoru, arkadaşlarınızla ve küresel olarak buharla yarışın.

Anahtar fetürleri: Yaşam benzeri eğitim tesisi, koçluk personeli ve tamamen mekânsallaştırılmış ses inanılmaz derecede sürükleyici bir deneyim sunar. Saatte 90 saniye ile başlayın. Zaman sana karşı. Stardom için bu hızlı tempolu Sprint'te puan almak için hızlı ve verimli bir şekilde hareket edin. Basıncının size çok fazla özlenmesine neden olmasına izin vermeyin ve zamanında tezgahı süreceksiniz. Altı alıcınızdan herhangi birinden geçen fırsatları yakalamak için kafanızı bir döner tutun. Ekstra puanlar için açılmaz hedeflerinize çarpın. Bu adamlar uzun süre açık kalamaz! Her turdan sonra geçen istatistiklerin bir listesi ilerlemenizi izlemenize ve kişisel bilgilerinize karşı nasıl ölçmenizi karşılaştırır. Üç lider tabloyu (yerel, global & amp; buhar arkadaşlarını) erken ve sık sık rekabetinizi takip etmek için kontrol edin. Küçük bir havuzda büyük bir balık mı yoksa gerçek bir fiber salonunda mı?

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 İşlemci: Intel I5-4590 / AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 / AMD RADEON R9 290 eşdeğeri veya daha büyük
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
138
TELİF HAKKI İHLALİ