Redout: Enhanced Edition Full İndir (v1.6.1 & ALL DLC) Oyun indir

Redout: Geliştirilmiş Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ENDOUT: Geliştirilmiş Baskı - Redout, F-Zero, Wipeout, Rollcage ve Pod gibi eski yarış canavarlarına bir haraçtır. Ödün vermeyen, hızlı, sert ve .... olarak tasarlanmıştır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 34bigthings srl

Publisher: 34bigthings srl

sürüm tarihi: 2 Eyl, 2016

tür: yarış, VR, Sci-Fi, simülasyon, eylem

Gelecek nesil AG yarışları burada!

Redout, F-Zero, Wipeout, Rollcage ve Pod gibi eski yarış canavarlarına bir haraçtır. Arcade Yarış Türünün çekirdeğinde duran vertigo'ya batırılmış, ödünsüz, hızlı, zor ve tatmin edici bir sürüş deneyimi olarak tasarlanmıştır. Yüzer sistem ve sürüş modelleri fizik temelindedir: her dönüş, eğim, sert frenleme, hızlanma, her dönüş ve parçanın bükülmesi gemiye benzersiz bir kuvvet uygular. Keskin bir az poligon tarzı, Unreal Motor 4 tarafından sağlanan en son teknolojiye sahip gölgeleme ve aydınlatma efektleriyle, güzel ve anında tanınabilir estetik yaratan son teknoloji ve arazileri karıştırır. Breezy Coastlines, Eerie Dondurulmuş Manzaralar, Geniş Çöl Ovaları: Yarı Terkedilmiş Dünyanın Melankolik, Distopi Atmosferi, en yüksek hızlı, gergin ve güzel fütüristik yarış çatışmaları için arka plandır.

Anahtar fetürleri: Online Multiplayer - Gerçek bir meydan okuma için dünyanın dört bir yanındaki 12 oyuncuya karşı maç İsteğe bağlı VR desteği - Oculus Rift, HTC VIVE veya OSVR. Yeni bir parlak kokpit görünümü ile! Kariyer Modu - 100+ Olaylar Yarış, Deneyim, Seviye Yukarı ve Geminizi Yükseltme Bir Farklı Bir Dünya - 25 pist, kıyamet sonrası bir dünyada yaklaşık 5 lokasyona dağılmış, artı patron devreleri Asla sıkılmadı - klasik yarıştan yenilikçi Arena ırkına ve puan tabanlı dayanıklılığa 11 olay türü Hikayenizi oluşturun - her biri farklı bir sürüş yaklaşımı gerektiren 6 yarış ekipleri ve 4 giderek daha hızlı yarış sınıfı PowerUp - 10+ yarış odaklı, yükseltilebilir powerups: ek turbo, kalkanlar, kendi kendine onarım uçağı, gelişmiş kavrama sistemi, slipstream arttırıcılar ve daha fazlası Kulaklarınız için Müzik - Full 5.1 Destek ve Bırakılacak Dinamik Bir Soundtrack Gittiğiniz daha hızlı!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: i3 2.6ghz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 560 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: i5 2.6ghz Bellek: 8 GB RAM Grafik: GTX 960 veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
151
TELİF HAKKI İHLALİ