Rite of Passage: Bloodlines Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Geçiş ayarı: Bloodlines Collectors Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Geçiş ayarı: Bloodlines Collector's Edition - Arkadaşlarınızı ailenin lekeli geçmişinden kurtarabilir misiniz?!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

deli kafa oyunları, geçiş serisinin ayininde size en son omurga karıncalanma macerasını getiriyor!

Eve gidiyorsun! Küçük adanızı evinizden ayrıldığınızdan beri 20 yıl geçti ve eski arkadaşlarınızı görmeyi dört gözle bekliyorsunuz. Ancak, arkadaşınızın zehirlendiğini ve aileleri saldırı altında olduğunu tespit ettiğinizde seyahatiniz ölümcül dönüyor! Bu Kraliyet Ailesi'nin tarihi sırları ile doludur ve eski işlerin şu andaki HAVOC'ı kırmaya geri döndüğü görülüyor. Tehlikeli ve gizemli bir varlığın ailenin hatlarını iyi sonuçlandırmaktan mı durdurabilir misiniz? Bu perçinleyen gizli nesne bulmaca macerasında bulun!

Anahtar fetürleri: Kötü bir tarihin bonus oyununda modern zamanlarda kendisini tekrarlamasını engelleyin! En sevdiğiniz hopsları ve mini oyunları tekrar oynayın ve nihai atlamayı oynayın! Toplayıcının tonları ve morph'ları bulmak için! Özel duvar kağıtları ve müziğin tadını çıkarın! Strateji rehberinde asla kaybolma!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.0 GHz RAM: 1024 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 609 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
242
TELİF HAKKI İHLALİ