Save me Mr Tako: Tasukete Tako-San Full İndir (v02.11.2020) Oyun indir

Beni Bay Tako: Tasukete tako-san full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beni Bay Tako: Tasukete Tako-san - Portable-Gaming geçmişinden bir patlama! Bay Tako bulmacaları çözecek, gizemli zindanları keşfedecek ve misyonu için ona ait patronlarla mücadele edecek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Christophe Galati, Nicalis, Inc.

Publisher: nicalis, inc.

sürüm tarihi: 30 Eki, 2018

tür: macera, eylem

Portable-gaming geçmişinden bir patlama!

İnsan ve ahtapi'nin savaşta olduğu bir dünyada, Bay Tako, bir kadını fırtınalı bir gece boğulup bir kadını kurtaran ısrarla yardımcı olan küçük bir ahtapot. Bir peri, bu cesaret eylemini görür ve onlara, onlara mürekkebi tükürerek düşmanları platformlara dönüştürebileceği topraklarda hayatta kalma yeteneği verir. Yüzey dünyasında dolaşırken, Bay Tako ailesine ve halkına insanları ve ahtapi arasındaki çatışmaları çözmeye çalışmasını engeller.

MR TAKO bulmacaları çözecek, gizemli zindanları keşfedecek ve denizaltı ahtapot krallığı ile karasal insan dünyası arasındaki savaşı sona erdirmek için misyonunda ona ait patronlarla mücadele edecek. Bu cesur ahtapotun tolerans mesajını yaymasına ve her iki türü de huzur ve birliktelikte bir arada bulunacak şekilde öğretmeye yardım eder misiniz?

Anahtar fetürleri: Orijinal oyun çocuğuna bir haraç olarak tasarlanmıştır Boy - bu sevgili el oyun sistemi için uzun ömürlü bir kartuş gibi görünüyor, sesler ve oynuyor! Keşfetmek için 6 Worlds! MR Tako'nun özel yetenekleri kazanmak için kazanabileceği ve giyebileceği 50 farklı şapka! Çok benzersiz ve unutulmaz NPC ile kapsamlı karakter diyalogu! Yan görevler, bulmacalar, mini oyunlar ve keşfetmek için 16 farklı zindan! Oyunun renk şemasını değiştirmek için çoklu oyuncu seçilebilir palet!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core Solo Bellek: 128 MB RAM Grafikler: 64 MB RAM Depolama: 550 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core Duo 2.0 GHz ve üstü Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256MB RAM, entegre olmayan Depolama: 550 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
221
TELİF HAKKI İHLALİ