Starfighter Neon Full İndir Oyun indir

Starfighter Neon Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Starfighter Neon - Düşman alanına düştü. Yabancı uzaylar, lazerler, asteroitler ve bombalar arasında olabildiğince fazla tahrip edip toplarken starfighter'ınızı örün.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Madeofdinosaurs

Publisher: Madeofdinosaurs

Sürüm tarihi: 18 Aralık, 2017

tür: eylem

Starfighter Neon, hedefin en iyi puanlarınızı (ve arkadaşlarınız) yenmek, giderken ekstra gemilerinizin kilidini açacağı küçük, eğlenceli, yeniden oynanabilir bir arcade tarzı bir uzay atıcısıdır.

Umarım oyunu oynamaktan zevk alırsınız, tüm geri bildirimler açığız ve herhangi bir konuda yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım.

Mikey

Düşman alanına düştüğünüz. Yabancıyı uzaylı uzay gemileri, lazerler, asteroitler ve bombalar arasında yapabildiğiniz kadar yok edersiniz ve giderken değerli madeni paralar ve powerups toplayın.

Oynamak kolay, sadece işaret ve ateş, bu bir ikiz çubuk atıcı değil. Klavye ve Gamepads her ikisi de desteklenir.

V1.1 güncellemesiyle - aslında bir ikiz çubuk atıcı modu var, eğer sizin işiniz varsa, eğer tercih ederseniz daha basit orijinal oyunun oynamasına tamamen yapabilirsiniz.

Anahtar fetürleri: Epik ortamları, büyük patron savaşları veya duygusal bir hikaye çizgisine sahip değildir. Lazer patlaması, uzaylı kaçma, uzay gemisi eylemi ısırık büyüklüğü oturumları var! Ekranın bir tarafını uçursanız, diğer tarafa geri görünürseniz, düşmanları kaçmak ve başkalarını şaşırtmak için kullanın! Her oyunda 3 hayatın var. Pikapları toplamak, silahlarınızı kısa bir süre için artıracak. Her biri 'normal' veya 'altın' gücü olarak mevcut olan varsayılan patlamanın yanı sıra toplamak için yeşil, mavi ve sarı silahlar var. Sarı silahlar her starfighter'a benzersizdir. Tüm farklı şekillerde uçan gemi dükkanında ekstra starfighters kilidini açmak için para toplayın ve her birinin benzersiz bir güç kaynağı vardır. Düşmanların tüm ekranını silmek için SmartBomb Pickup'u toplayın! SERT MODU'yu deneyin - kademeli birikme yok, doğrudan harekete geçer.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + İşlemci: 1.4Ghz Core 2 Duo Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 256 MB + DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: Tabii, neden olmasın. Tüm SFX, Muhteşem BFXR aracıyla yapıldı. Ek notlar: Oyun aşırı kaynağı aç olmamalıdır (Windows 10'u çalıştıran bir 2010 Macbook havasında test edilmiştir), bir kare hızı sorununuz varsa, çözünürlüğü ayarlar menüsünden düşürmeyi deneyin.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
144
TELİF HAKKI İHLALİ