Static Full İndir Oyun indir

statik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Statik - Fütüristik Bir Psikolojik Gerilim Kaçış Odası Macerası Sizden bir kez tam daireden alarak.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dogwood Gaming

Publisher: -

Çıkış tarihi: 5 Nis, 2019

tür: casual

Bu kuleyi yerden inşa ettiniz, içindeki her şey, AI'den bina düzenine kadar tasarımınız tarafından. Umbriol şehrinde prömiyere ikamet etmenizi sağlamak için çok çalıştınız, ama şimdi, neden herkes gitti?

Penthouse'nuzda uyandın, endişelendiren AI'nız tarafından karşılandık. Sadece kişisel asistanınız değil, aynı zamanda bina müdürü olarak hizmet ediyor. Yakında tüm binada bıraktığınız tek şirket olduğunu fark ettin. Nasıl çıkacağını bildiğini iddia ediyor, ama bir şey kapalı görünüyor. Çıkmak önemlidir, ama peki ya tüm sakinleriniz? Bir zamanlar müreffeh bir kulein neden şimdi statikten başka bir şeyle doldurulduğunu çözebilir misin?

Statik, psikolojik gerilim, kısmen oda kaçış, bölüm araştırma macerası. Oyun tamamen ilk kişide ayarlanmış, size tüm çevrenizi tam olarak keşfetme yeteneği verir. Her biri orada yaşayan insanlara benzersiz olan on katınız olacak. Ne üzerinde çalıştıklarını keşfetmek için çalışacaksınız, kendinizi bulduğunuz olaylara ve orada yaşayan herkese tam olarak ne oldu.

Anahtar fetürleri: Keşfetmek için tam bir 10 katlı fütüristik kulesi Tüm deneyim için tedirgin tutmak için dikkatlice hazırlanmış korku unsurları İlk tam sesimiz oyun oynadı Tam araştırma özgürlüğü, tüm nesnelerle tüm odalar boyunca amaca yerleştirilmiş Oyunumuzu eşsiz bir his vermek için yüzlerce benzersiz varlık Kanaka Evreninin Külleri ile Tamamen Entegre, Hikayeyi ve Evreni'ni çoktan yarattık.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: i5 veya daha iyisi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 970 veya üzeri Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
202
TELİF HAKKI İHLALİ