Strata Full İndir Oyun indir

Strata full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Strata - Basit. Zarif. Zorlu ..

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: graveck

Publisher: Glitch

sürüm tarihi: 29 may, 2014

tür: casual, strateji, bulmaca

Sadeliği, zerafeti ve meydan okumayı kucaklayan gerçekten eşsiz bir bulmaca deneyimi. Strata, sofistike bir renk ve ses tuval üzerine basit ama zorlu bir bulmaca oyunu boyar. Bulmacaları çözmek için karmaşık renk dokumalarını tamamlayarak beyninizin sınırlarını test edin.

Strata'nın amacı, bir desenle eşleştirmek için renkli şeritler stratejik olarak katman yapmaktır. Öngörülen ve stratejiyi kullanarak, hareketlerinizi doğru şekilde sıralamanız gerekir. Zaman Aşırı Desenler ortaya çıkar ve taktikleriniz gelişebilir, ancak tabakalar sizi giderek zorlu bulmacalarla ayak parmaklarınızda tutacaktır.

Greenlight'ta strata destekleyenler sayesinde özel!

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Yüzlerce giderek daha büyük ve daha zorlu bulmacalar. Bir kurdele geri çekmeden tamamlayarak her ızgarayı mükemmelleştirme seçeneği. Her yaş için basit, yine de bağımlılık yapan bir oyun. Güzel kaydedilen sesler eylemlerinize eşlik eder.

Minimum: OS: SP2 veya sonraki / vista / 7/8 ile Windows XP İşlemci: 1.5 GHz veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 60 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
131
TELİF HAKKI İHLALİ