SWAT 3: Tactical Game of the Year Edition Full İndir Oyun indir

SWAT 3: Yılın Taktik Oyunu Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. SWAT 3: Yılın Taktik Oyunu Sürümü - Ölçümlü Görev, Onur ve Valor ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sierra

Publisher: Activision

sürüm tarihi: 10 Eki, 2001

tür: simülasyon, eylem

ödün vermeyen görev, onur ve valor.

LAPD SWAT subayı olarak, insan yaşamı için derin ve aşık bir saygı duymanız gerekir ve bir firma, tüm olası taktiksel alternatiflerin ölümcül güç kullanmadan önce tükendiğini çözer. Temel göreviniz, Los Angeles'u, tüm hukuka dayanıklı vatandaşlar için güvenli bir cennettir, erkekleri komutunuzun altından zarar görmesini sağlayın.

Yılın Taktik Oyunu, ünlü Blackwater Eğitim Merkezi'nde yer alan yerinde özel bir taktik görüntüleri içerir. SWAT taktikleri, tarihi, eğitimi ve daha fazlasını öğrenin ... Hepsi gerçek SWAT subayers tarafından sağlanan Hepsi.

Anahtar fetürleri: Otantik Swat Taktikleri, Dişli ve Gerçek-Yaşam Balistikleri ile Silahlar 27 Yoğun Görevler Real L.A'da belirlendi. Kanalizasyon sistemi, Kongre Merkezi ve hatta LAX havaalanını içeren yerler Adaptif A.I. hiçbir zaman hiçbir senaryo oynayamayacağınızdan emin olun.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: 1.0 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX 7 uyumlu 3D kart DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: İşlemci: 1.4 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 9 uyumlu 3D kart DirectX: Sürüm 9.0
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
373
TELİF HAKKI İHLALİ