This Grand Life Full İndir Oyun indir

Bu Grand Hayat full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bu Grand Life - Gümüş bir kaşıkla hayatla yolunuzu seyredin ya da istihdamı mahkum bir suçlu olarak bulmak için sonsuza dek mücadele edin. Geçmişinizi kontrol edemezsiniz, ancak değiştirebilirsiniz ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Poking Water Games

Publisher: Poking Water Games

sürüm tarihi: 17 Nis, 2018

Tür: Simülasyon, RPG, Yönetim

Bu Grand Life, bir karakter yarattığınız, paralarını yönetmeniz ve yaşam hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olduğunuz kişisel bir finans simülatörüdür. Gümüş bir kaşıkla hayatla yolunuzu seyredin ya da istihdamı istihdamı istihdam etmek için mahkum bir felon olarak karıştırın. Geçmişinizi kontrol edemezsiniz, ancak geleceğinizi değiştirebilirsiniz. Hangi seçenekleri yapacaksınız?

Hızlı şeritte Sierra'nın 1990 oyun Jones'dan esinlenerek hayatınız haftalara ayrılmıştır. Ekonomik koşullar ve özel etkinlikler düşünmek için ilginç seçimler yaratırken her hafta mümkün olduğunca kadar başarmaya çalışıyorsunuz. Bu hafta işe gidiyorum ya da parkta sıcak köpek yiyen yarışmada yer alırım mı? Daha iyi bir iş aramak ya da ekonomik koşullar gelişene kadar şu anki işime bağlı kalmalı mıyım?

Geçerli özellikler:

Dengeleme İhtiyaçları - Mutluluk, Zenginlik ve Eğitim gibi uzun vadeli hedeflerle açlık, eğlenceli, hijyen ve sağlık gibi kısa vadeli ihtiyaçları dengeleyen çekirdek oyun döngüsü.

Stilize Şehir Haritaları - Oyun haritası, Avrupa Uzay Ajansından uydu görüntüleri sayesinde gerçek bir büyük şehre dayanıyor!

Eğitim Sistemi - Bazı daha yüksek düzey meslekler için gerekli derece, diplomalar ve PHD'ler için çalışma. Ticaret okuluna veya üniversiteye git.

umut verici kariyer ve çıkmaz işler - bankacılık ve şef gibi prestijli kariyer yolları, artı hadem ve satış görevlileri gibi düşük seviye meslekler.

Aşamalı vergi sistemi - ne kadar çok kazanırsanız, vergi braketiniz o kadar yüksek olur.

Mülkiyetler - Kısa vadeli ihtiyaçlarınıza yardımcı olan buzdolaplar, TV ve bilgisayarlar.

Koleksiyon - uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için pulları, paraları ve diğer nadir eşyaları toplayın.

Abonelik Hizmetleri - Market teslimi veya kablo TV gibi, hayatı kolaylaştıran hizmetlere kaydolun.

Özel Etkinlikler - Ev Soygun, Hotdog Yeme Rekabeti, Buhar Satışı ve daha fazlası.

Minimum: OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7 veya Windows XP İşlemci: 2.0 GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon HD 7400G / NVIDIA GEFORCE GT 120 veya OpenGL 3.3 ve daha sonraki destek ile daha iyi grafik kartı Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
182
TELİF HAKKI İHLALİ