Ticket Full İndir Oyun indir

bilet full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bilet - görsel-işitsel büyüte en yeni, en muhteşem yenilikçilik ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: MagicDweedoo

Publisher: magicDweedoo

sürüm tarihi: 16 Ağu, 2016

tür: eylem, macera

Görsel-işitsel büyüte en yeni, en muhteşem yenilik.

, zamanların tükendiği bir dünyada, meleklerin, şimdi şeytanlar olduğu ve bunun tersi ve insan duyguları artık geçerli bir format değil, ayağını yere koymaya hazır bir varlık var ve hayır. Yalnız bir teçhizat olarak oynayın, sol ayak olarak oynayın, etrafını dolaşan bir dünyaya işaretini çekmeye kararlıdır. Exhilirated, muhteşem ve büyüleyici manzaralarla yol açın. Ayakkabı ile hareket et, ayakkabı ile yaşamak, ayakkabı ile nefes al. Olmak. Ayakkabı.

Yoğun bir ormandan geçmek, taşları ayaklarınızın gözünden inceleyin ve güneş ışınlarının mavi, kırmızı ve hatta sarı değerli taşların karmaşık kesimlerini yansıtmasını sağlar. Tavanda yürümek nasıl olacağını hiç merak ettiniz mi? Yerçekimi ters mi? Bacaklı balık? Ya da herhangi bir sınıf palyaço veya sörf dükkanı çalışanından daha doğal ve büyüleyici bir şekilde gerçekçi olan kendi atınıza ne dersiniz? Hepsi biletle yapılabilir. Biletle, her biri milyoner. Hem parasal hem de manevi terimlerde, oyun dünyasında olabildiğince asla gerçek hayatta zengin olmayacaksın.

Bu oyun, şaşırtıcı derecede gerçekçi olan yüksek çözünürlüklü gerçek dünyadaki 4D motorlara sahip, her gün sizi her gün, bir hiper gerçekçi bir siber-evrenin içine getirerek, grafiklerle gerçekleştiren, beyninizin tam olarak tam derecesini kavrayamayacağını umuyordu. Uyuşturucu güzellik Bu oyun ekseler.

Oyunun müziği, beyni kulak delikleriyle girerken, en saf ve neşeli duyguların en saf ve neşeli olanı ortaya çıkarmak için tasarlanmış, titreşimlerin ustaca manipülasyonudur. Sonic Art'ın 30 eseri, ayakkabının sıkıntılarını ve denemelerinin ve sıkıntılarıyla sizi yönlendirerek, zıplarken, atlamanız, atlayın, atlayın, zıplarken, zıplayıp zıplarınızı yükseltiniz, atlayın, atlayın, atlayın, zıplayın ve titizleyin.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 256MB Depolama: 60 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
191
TELİF HAKKI İHLALİ