Time Warpers Full İndir Oyun indir

zaman çözgüleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zaman çözgüleri, popüler artımlı oyun zamanının evrimidir. Silah özelleştirme, isteğe bağlı perdeye ve amp; amp; Çalışma yağma başına bir ilk olarak birleştirir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Proton Studio Inc

Publisher: Proton Studio Inc

sürüm tarihi: 16 Jan, 2020

tür: eylem, macera, gündelik, rpg, strateji, simülasyon, kule savunma

zaman çözgüleri, 'artan bir oyun' denilen şeydir. Dört gözle beklemek için her zaman eğlenceli bir yükseltme var ve sayılar büyümeye devam ediyor!

Altın toplayın, silahlarınızı ve amp'unuzu yükseltin; Takım arkadaşları ve hatta düşmanları ve amp'ları yenerken dünyadaki diğer oyuncularla bile katılın; güçlen.

TIME tıklamalarından en sevdiğiniz şeylerin tümü; Zaman küpleri, aktif yetenekler, maksimum hasar ve amp; Araştırma (aka artifacts) geri döndü ve her zamankinden daha iyidir.

Çok oyunculu, kooperatif veya tek oyuncu

Özel, Co-Op (arkadaşlar katılabilir) veya halka açık dünya. Co-op & amp; Halka açık dünyalar, oyuncunun Hoverbikes, birlikte bir paket olarak dünyayı dolaşan konvoy yılanları yaratarak bir araya getirebilir. Güçlendirin ve bir grubun taşıyıcısı olun veya boşta olduğunuz için yedek desteği olun. Seçiminiz var; Birlikte daha ileri ya da daha hızlı gidin.

tabanca özelleştirme

Perks toplayın ve tıklama silahlarınızı özelleştirin, Drone & Amp; Küçük kule. Küme Perkes ile bir grup düşman üzerinde yağmur mermileri, kritik hasarlara odaklanan bir patron yok etme ya da koşunuzu optimize etmek için çeşitli avantajları birleştirin.

İsteğe bağlı permiye

Koşunuzun ne kadar zor istediğinizi seçersiniz - zorluk ne kadar yüksek olursa, ödüller o kadar yüksek olur.

çalışma yağma başına

Ne kadar çok tahsildardır. Güvenli ve eşit olarak bonuslarınızı yaymak veya daha güçlü kombinasyonlar için risk almak. Seçimleriniz her birinin eşsiz bir deneyim haline getirir.

iDle & amp; Otomasyon

Hoverbike'ınıza atlayın ve otomatik olarak otomatik yangın yeteneğinizin otomatik olarak hedeflenen düşmanları vurduğundan, bilgisayarınızdan uzak durduğunuzda bile dünyada ilerlemenizi sağlayın. Tabii ki, daha fazla artımlı gibi, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok otomatikleştirebilirsiniz.

Aktif oyun

Kontrolleri alın ve dünyayı daha hızlı ilerleyin. Düşmanları hızlı bir şekilde yenmek için optimum noktaları bulun ve atlama çizgi ve Bunnyhop kullanarak dünyaya hızlıca hareket edin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7, 64 bit İşlemci: 2.2 GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Zaman çözgüleri erken erişim oyunudur - Geliştirme sırasında minimum özellikler değişebilir

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
141
TELİF HAKKI İHLALİ