TSIOQUE Full İndir (v1.2.1) Oyun indir

tsioque full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tsioque (telaffuz edildi: "chiock") karanlık ama oynak bir nokta ve amp; Macera, titizlikle animasyonlu, kare kare 2d. Bir manşonundan kaçın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ohnoo Studio, Gülümseme

Publisher: ohnoo studio

sürüm tarihi: 7 Kas, 2018

tür: macera, nokta ve amp; Tıkla, gündelik, bulmaca

tsioque (telaffuz edilir: "Chiock") karanlık ama oynak bir nokta ve amp; Macera, titizlikle animasyonlu, kare kare 2d. Kötü bir sihirbazın kavramalarına kaçın ve atalarınızın büyüleyici kalesi içinde gizlenmiş sırları keşfedin.

Köpreniz tsioque rolünü üstleniriz, kötü sihirbaz tarafından ele geçirilen bir kalede hapsedilir. Karanlık, atalarınıza evinize düştüğünde, eskiden bilinen yerler birdenbire düşmanca ve tehlikelidir.

Kale duvarları ölümcül bir tuzak haline gelmiştir - kötüye kaçmadan önce kötülük sihirbazının planlarını arttırdıktan sonra, herkesin kontrolünün ötesinde olayları tetikleyerek ...

Tsioque dünyası, her türlü yaratıklar tarafından yaşanıyor - insanlar, hayvanlar, canavarlar, ismini söyle. Görünüşün seni aldatmasına izin vermeyin, bazı görünüşte güzel insanlar mutlaka en iyi niyetlere sahip olmayabilir ve görünüşte korkunç bir canavarın bu kötü olmayabilir. Neyse ki, olaylar en kötüsü için döndüğünde bile, Tsioque her zaman en azından beklenen yerleri bulacağı arkadaşlarından yardıma güvenebilir.

Anahtar fetürleri: Eşsiz bir atmosfere sahip% 100 elle çizilmiş, çerçeve çerçevesi animasyonlu 2D macera oyunu. Mizah? Kontrol. Karanlık? Kontrol. Süslemek? Kontrol! Daha ne istersin? Bir twist ile hikaye - sizi şaşırtan akıllıca bir hikaye. Güzel, çizilmiş arka planlar. Güzel, çizilmiş arka planlar. Tamamen sesli diyalog izleri. Edward Harrison (Neotokyo, Şanslı Günü Sonsuza Kadar) ve Elle Kharitou tarafından olağanüstü film müziği, oyunu dinamik olarak gösteren ve her işleminize göre ayarlanır. Kahraman - Nerede olursa olsun kaos ve yıkım getirmek için yetenekli küçük bir kız. Yürüyüşe cesaret edenler çok fazla sorun yaşıyorlar ... Değişen, gizemli ve tehlikeli bir dünya - Sihirbazın saldırısından önce bile kale birçok sır tuttu. Şimdi, güçlü bir büyü ile sınırlandırılmış, kale sadece şeytanlara ve büyülü yaratıklara ev sahipliği yapmaz, aynı zamanda kendini kötü güçle de etkilenmiştir ... virajlı ve shapeshifts, dönüşüm ve illüzyon katmanları üzerine katmanlar oluşturur ... bu önemli bir parça Arsa, ve - özellikle daha sonra oyunda - oyuna sıkıca entegre bir unsur.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.2 GHz, AMD ATHLON ™ X2 2.4 GHz veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512 MB RAM Depolama: 2000 MB Mevcut alan Ses kartı: Windows uyumlu kart

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon ™ X2 2.4 GHz veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB RAM Depolama: 2500 MB Mevcut Alan Ses kartı: Windows uyumlu kart
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
198
TELİF HAKKI İHLALİ